Zaujímavosti

Nedávali mu nádej. Chlapec bez mozgu ale naďalej prekvapuje

12316590_10207349129741868_9209216095169740875_n.jpg
Zdroj: Facebook

Jaxon zažil jeden z najkrajších dní v živote. Jeho komunikácia sa stále zlepšuje.

Len nedávno sme písali o chlapcovi, ktorému lekári nedávali veľkú nádej na život. Jaxon Emmett Buell z Flordiy sa narodil so vzácnym syndrómom anencefáliou. Táto choroba spôsobila, že sa mu nevyvinul centrálny nervový systém a chýba mu väčšia časť lebky a mozgu. Napriek hrozivým prognózam oslávil rok života a naďalej robí veľké pokroky.

Aj keď mnohí ľudia rodičov kritizovali, že sa dieťatka nevzdali ešte v čase tehotenstva, oni svoje rozhodnutie neľutujú. Na sociálnej sieti pravidelne zverejňujú Jaxonove nové snímky a videá. Chlapec im robí veľkú radosť. Nikdy síce nebude ako iné deti, no podľa jeho mamy Brittany sa teší zo života.


Zveřejnil(a) Brandon Buell dne 4. prosinec 2015

Dôkazom je aj najnovšie video, ktoré vzniklo na Mikuláša. Brittany na Facebooku napísala, že Jaxon, ktorého prezývajú Jaxon Strong, zažil jeden z najlepších dní v jeho živote. Prvé stretnutie so Santa Clausom si užil. Mama tiež dodala, že jeho komunikácia sa každým dňom zlepšuje. Chlapček je veľký bojovník a ešte nás môže poriadne prekvapiť.


Jaxon had one of his best days ever today! He was in a great mood all day and got to meet Santa for the very first time. Tonight, we started watching Rudolph and Jaxon became very talkative with Mommy. Lots of snuggling, lots of talking, and he's getting better each day with interacting and communicating with us, and now even playing with us. More big milestones for our little guy! #JaxonStrong

Zveřejnil(a) Brandon Buell dne 6. prosinec 2015

FLORIDA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti