Zaujímavosti

Fotka, ktorá láme srdce. Policajt nechcel opustiť umierajúcu kobylu

konik.jpg
Zdroj: Facebook/ Animal Justice League

Kobylu zrazilo nákladné auto. Policajt ju odmietol opustiť.

Puto medzi zvieraťom a človekom vedia oceniť najmä tí, ktorí majú to šťastie, že majú po svojom boku nejakého verného štvornohého či iného domáceho miláčika. Takýto vzťah mal aj policajt D. Herrejon so svojou šesťročnou kobylou Charlotte. Píše washingtontimes.com.

Charlotte ale tretieho decembra počas policajnej služby zrazilo nákladné auto vezúce cement. Hoci aj policajt spadol z koňa a možno mal zranenia, nedokázal len tak nechať milované umierajúce zviera. Ľahol si k Charlotte na zem a utešoval ju. Fotografia obletela Facebook a dojala tisíce ľudí.

Policajné oddelenie v Houstone vzdalo hold Charlotte na svojej stránke:

"S ťažkým srdcom vám oznamujeme, že náš hliadkujúci kôň Charlotte zomrel dnes ráno po tragickej nehode. Dôstojníka D. Herrejona previezli do nemocnice, ale šlo len o preventívne opatrenie. Charlotte k nám prišla ako dvojročná z Oklahomy. Všetky skúšky vynikajúco zvládla a milovala svoju prácu. Vždy sa tešila do služby. Našim občanom slúžila štyri roky. Bude nám chýbať."


It is with heavy hearts that we announce the death of Charlotte, an HPD Mounted Patrol horse, who died in the line of...

Zveřejnil(a) Houston Police Department dne 3. prosinec 2015

HOUSTON/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.