Zaujímavosti

Roztomilé dievčatko si ostrihalo vlasy. Video jej otca dojme aj vás

Dievčatko Ansleigh
Zdroj: YouTube

Dievčatko chce byť kaderníčkou a vraj len trénovala.

Všetci veľmi dobre vieme, že sa neoplatí nechať malé deti bez dozoru, pretože detská kreativita a vynaliezavosť nepozná hraníc. Presvedčil sa o tom aj otec len trojročnej Ansleigh. Tá si za pár dní našla tisícky fanúšikov po tom, ako jej otec zverejnil video na ktorom malá kaderníčka plače.

Počas toho ako zostala chvíľu bez dozoru našla nožnice a rozhodla sa, že sa ostrihá. Keď to zbadal jej otec, už bolo neskoro. Dievčatko sa ostrihalo na chlapca. Otec sa jej preto začal pýtať, prečo to urobila. Jej odpoveď zaskočila aj jeho.

,,Pretože Jessica (jej kaderníčka) strihá vlasy." Otec jej ale povedal, že Jessica musela chodiť do školy nato, aby sa naučila ako strihať vlasy. Nato dievčatko odpovedalo: ,,Chcela som vedieť, ako sa to robí, ja som dnes len trénovala," povedala so slzami v očiach. Otec Chad jej potom sľúbil, že jej kúpi nožničky keď bude veľká, aby mohla trénovať.

Na Youtube sa okamžite rozprúdila debata a pod videom sa nahromadili desiatky pozitívnych reakcií. ,,Toto je najkrajšia interakcia medzi otcom a dcérou, akú som kedy videla," napísala jedna z komentujúcich. ,,Ja si myslím, že na prvý pokus odviedla veľmi dobrú prácu," napísal ďalší.

https://www.youtube.com/watch?v=Thd71AIaslE


FLORIDA/Youtube

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti