Zaujímavosti

Fotka chlapčeka, ktorý sa modlí so Santom rozplače aj vás

Prestyn Barnette so Santom
Zdroj: Twitter/Rebekah Lauren Sharpe

Malý chlapček poprosil Santu, aby sa spolu pomodlili.

Štvorročný chlapec Prestyn Barnette išiel so svojou tetou do miestneho nákupného centra v Južnej Karolíne. Ako vo väčšine amerických nákupných centier aj v tomto je počas Vianoc Santa, ktorému môžu deti povedať svoje najtajnejšie želania. Sen tohto malého chlapca sa však líši od tých, ktoré majú deti v jeho veku.

,,Keď sme tam prišli, Santa sa ho opýtal čo si želá na Vianoce. Povedal mu, že vláčik ale hlavne to, aby sa s ním Santa pomodlil za chorého dvojmesačného chlapčeka menom Knox," povedala jeho teta Lauren Shape pre ABC News.

Prestynova mama aj stará mama sa začali zaujímať o prípad chorého chlapčeka Knoxa po tom, ako sa o ňom dočítali na sociálnych sieťach. Knoxa našiel pred dvoma týždňami jeho otec bezvládne ležať v postieľke a bol celý modrý. Rodičia okamžite zavolali sanitku a chlapčeka previezli do nemocnice v Las Vegas.

,,Bolo to ako na húsenkovej dráhe. Diagnostikovali mu mozgovú smrť a už sme sa s ním lúčili, v tom z ničoho nič začala v jeho mozgu cirkulovať krv," povedala matka malého bojovníka.

Zdroj: Facebook

,,Bolo to úžasné a považujeme to za zázrak, pretože nikto z nás to nečakal," dodala. Keď sa ku nej dostala fotka chlapca, ktorý sa modlí so Santom za jej syna, neubránila sa slzám. ,,Myslím si, že je to krásne. Hoci zažívam neopísateľnú bolesť, toto ma veľmi potešilo," povedala Knoxova matka.

Mnohých ľudí chytilo za srdce práve to, že namiesto toho aby si malý Prestyn želal drahé hračky poprosil Santu o modlitbu pre chorého chlapca, ktorého ani nepozná. Chlapcovi rodičia vyjadrujú neustálu podporu Knoxovej rodine a chcú im dať pocítiť, že v tom nie sú sami.

Zdroj: Facebook

KOLUMBIA/ ABC News,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti