Zaujímavosti

Žena prehrala boj s rakovinou. Jej rozlúčkový list vás zaskočí

Heather McManamy
Zdroj: Instagram

Zrejme vám bude do plaču, ale prekvapivo aj do smiechu.

Heather McManamy (36) z amerického West Allis diagnostikovali rakovinu prsníkov. Boj s chorobou prehrala a pre manžela Jeffa a dcéru Briannu nechala list na rozlúčku, ktorý koluje internetom, píše portál Tn.cz.

Aj keď sú listy na rozlúčku veľmi súkromným a intímnym odkazom, Heather si želala, aby ho jej manžel zverejnil na Facebooku. Po prečítaní pochopíte, prečo. Zrejme vám bude do plaču, ale prekvapivo aj do smiechu.

„Mám nejaké dobré správy a zlé správy. Zlou správou je, že som mŕtva. Dobrou správou, ak čítate tento list je to, že vy určite nie ste (ak nemáte WiFi v posmrtnom živote). Áno, je to nanič, ale som skutočne rada, že som zažila život plný lásky, radosti a úžasných priateľov. Som šťastná, že som žila život naplno. Milujem vás všetkých a ďakujem za tento úžasný život. Prosím, prosím, prosím, nehovorte Brianne, že som v nebi. Vo svojej podstate to znamená, že som sa rozhodla žiť niekde inde a opustila ju. Prosím, povedzte jej, že ju mám veľmi rada a som na ňu hrdá, pretože na svete nie je nič lepšie, ako byť mamou. Nič. Každý okamžik s ňou bol šťastie, aké som si doteraz ani nemohla predstaviť," napísala Heather s dodatkom, aby jej blízki neboli smutní a mysleli na ňu s úsmevom a so smiechom.


BRATISLAVA/TN.cz, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.