Tip na zdravé aj zábavné Vianoce

clanok 2.jpg

Budete mať zo seba nielen lepší pocit, ale po sviatkoch vám okolo pása nepribudnú nadbytočné tukové vankúšiky.

Vianočné sviatky nemusia byť iba obdobím prejedania sa, ale aj ideálnym časom na vyskúšanie nového športu alebo zdravého jedla. Takmer dva týždne bez pracovného zhonu vám umožnia vyskúšať nové aktivity aj chute. Budete mať zo seba nielen lepší pocit, ale po sviatkoch vám okolo pása nepribudnú nadbytočné tukové vankúšiky. Zároveň budete pred ostatnými v predstihu pri plnení novoročných predsavzatí J Ako na to?

Naplánujte si presný dátum a čas, kedy počas sviatkov vyskúšate jeden alebo dva nové športy, zdravé jedlo či zábavnú aktivitu spolu s priateľmi.

Naučte sa korčuľovať s profesionálmi!

Škola korčuľovania Jumping Joe pripravila pre nadšencov ľadového športu senzačný víkendový kurz korčuľovania so špičkovými slovenskými trénermi a bývalými reprezentantmi - Agnesou Buřilovou a Martinom Kollárom, ktorí trénovali aj legendárneho olympijského víťaza Ondreja Nepelu a skvelého skokana Jozefa Sabovčíka.

Neváhajte a využite možnosť prísť si vyskúšať korčuliarsky tréning pod vedením kvalifikovaných trénerov na Zimný štadión Ondreja Nepelu. Ak sa vám korčuľovanie zapáči, môžete pokračovať v tréningoch a využívať všetky výhody. Na veku predsa nezáleží a po absolvovaní základných kurzov, môžete postúpiť do športového klubu Jumping Joe Slovakia, kde budete mať príležitosť zúčastniť sa aj súťaží. Po absolvovaní víkendového kurzu je možné pokračovať v pravidelných tréningoch. Víkendové kurzy korčuľovania pre deti alebo dospelých stoja na Zľavomat.sk už od 8,99 eur.

A pozor! Každý, kto si zakúpi kurz korčuľovania pre dieťa alebo dospelého, je automaticky zaradený do žrebovania o 2 jednodňové lístky na ISU Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní v Bratislave (27.1. - 31.1. 2016) na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Real-life Escape Room Game...

...alebo úniková hra zo skutočnej miestnosti, je typ reálnej hry, v ktorej sú ľudia zamknutí v miestnosti s ostatnými účastníkmi a musia využiť časti a súčasti miestnosti, aby vyriešili sadu hádaniek, úloh, našli kľúče a stopy a vďaka nim unikli z miestnosti vo vopred stanovenom časovom limite.

Niektoré hry obsahujú zápletku alebo vopred stanovenú dejovú líniu. Hry sú založené na "escape the room" videohrách, v ktorých je hráč zamknutý vo vnútri miestnosti a musí objavovať svoje okolie s cieľom otvoriť únikové dvere. Hráči musia byť dobrí pozorovatelia a využiť svoje krízové myslenie, aby sa z miestnosti dostali. Ďalšími inšpiráciami pre hry sú stolové hry, filmy alebo historické udalosti a osobnosti.

Puzzler Bratislava prináša zábavné hry v reálnych miestnostiach vhodné pre tímy 2-5 ľudí. Ich cieľom je vyriešiť úlohy a hádanky a za ich pomoci nájsť správny kľúč od únikových dverí v stanovenom časovom limite, spravidla 60 minút. Nič hrozivé ani fyzicky náročné hráčov nečaká, iba zábava, skúsenosti a odhalenie svojich zručností.

Únikové hry Puzzler v Bratislave vytvorila partia kreatívnych mladých ľudí, ktorých vášňou je vymýšľanie hlavolamov, šifier, kódov a logických hádaniek. Každá hra má svoj sprievodný príbeh, ktorý vás vtiahne do deja. V Puzzler si môžete vybrať z dvoch typov únikových miestností.

Zahrajte si karty s celou rodinou

Nechce sa vám v nepríjemnom počasí chodiť von? Aj to je možnosť ako načerpať nové sily. Podmienkou je však vypnúť televízor! Oveľa lepšie sa s celou rodinou odreagujete pri hre. Vyskúšajte stolovou hrou aspoň raz zmeniť rutinu u vás doma a uvidíte ako sa vám do žíl nahrnie nová energia. Skvelou zábavou pre celú rodinku je napríklad kartová hra Rocard - nová rýchla a napínavá hra, v ktorej sa snažíte zbaviť ako prvý všetkých kariet z ruky. Pokiaľ sa vám to nepodarí, pripíšete si za tie, ktoré vám ostali na ruke, záporné body.

Najnovšie hry nájdete v bratislavskom iHRYsku , kde sa zabaví každý hráč akéhokoľvek veku. iHRYsko je nielen obľúbený e-shop a veľkoobchod, ale aj predajňa a herňa v Bratislave aj v Banskej Bystrici. Prajeme veľa výhier!

Vegánske sushi

Odteraz si svoju porciu sushi môžu vychutnať aj priaznivci vegánskeho životného štýlu. A viete čo? Ono je to skutočne chutné aj bez mäsa! A naozaj je výborné.

Ochutnajte zdravé sushi z hnedej ryže bez pridania octu a cukru v reštaurácií Brownjoy v Bratislave . Doprajte si aj kvalitnú kávu a domáce limonády. Výhodou je, že si zdravé dobroty môžete v rámci Bratislavy dať doviezť zdarma.

BRATISLAVA/Pr článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zlavomat

Dôležité udalosti