Tínedžerka trpela hrozným akné. Takto ho dokázala maskovať

2F8E7FCB00000578-3369485-image-m-13_1450737569116 (1).jpg

Vďaka šikovným rukám spravila zo svojho "mínusu" veľký "plus". Jej inštruktážne videá líčenia sú hitom.

Takmer rok bojovala s hrozným akné. Bloggerka Carly Humbert napriek posmeškom však nestratila sebadôveru. Vďaka šikovným rukám spravila zo svojho "mínusu" veľký "plus". Jej inštruktážne videá líčenia sú hitom na internete.

Rodáčka z Denveru si v roku 2014 nechala u gynekológa vložiť do tela vnútromaternicové teliesko. Netušila, aké komplikácie jej ten zákrok spôsobí. „Moje telo vnútromaternicové teliesko jednoducho neprijalo. Mala som silné kŕče a dokonca som aj krvácala. Takúto bolesť som dovtedy nezažila. O dva dni neskôr sa mi začali na tvári tvoriť vyrážky. Netrvalo dlho a nemohla som sa ani vidieť v zrkadle. Bolo mi zo seba zle," vyjadrila sa pre britský denník DailyMail.

Zdroj: YouTube

Po tom, čo jej doktor teliesko z tela odstránil, trvalo len pár dní a Carly sa zotavila. O jej pleti sa to ale povedať nedá. Američanka musela navštíviť dermatológa, ktorý jej predpísal silné, ale efektívne lieky. Pred tým, ako ich však začala užívať, musela podstúpiť krvné testy a každý mesiac si robila tehotenské testy. Pre ňu predpísané lieky totiž nesmú užívať tehotné ženy.

Carly za jej úprimnú spoveď získala tisícky fanúšikov. Jej inštruktážne videá líčenia sú viac ako populárne. Dnes sa teší zo zdravšej pleti, ale aj z úspechu. Pozrite si jej video, ktoré nakrútila pred rokom, keď ešte mala akné. Takto šikovne ho dokázala maskovať.

https://www.youtube.com/watch?v=64Dp-YJXsPY


DENVER/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Akné, dermatológia, pleť

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.