Zaujímavosti

Vyzerajú ako dvojičky. Má to však háčik, jedna je Írka a druhá Švédka

Shannon Lonerganová a Sara Nordstormová vyzerajú ako dvojičky.
Zdroj: Facebook

Dievčatá sa doteraz nepoznali. Stretli sa pred Vianocami v Dubline a neverili vlastným očiam.

Shannon Lonerganová (21) je z Írska a Sara Nordstormová (17) zo Švédska. Majú rovnaké blond vlasy a rysy tváre. Vyzerajú ako dvojičky, ale vôbec nie sú rodina. Dokopy ich dala webová stránka, ktorá pomáha ľuďom hľadať ich dvojníkov, píše Daily Mail.

Zdroj: Facebook

Ako prvá sa na stránke twinstrangers.com prihlásila Shannon. O niekoľko mesiacov neskôr tak urobila aj mladšia Sara. Nahrala tam svoje fotografie a opísala črty tváre. Potom si všimla dievča, ktoré jej bolo veľmi podobné. „Mali sme presne rovnaký výraz, aj úsmev, je to divné," povedala Shannon.

Dievčatá sa nakoniec stretli v Dubline a neverili vlastným očiam. Do pomykova dostali aj Shannoninho otca. „ Ach môj bože. Musel som sa pozrieť dvakrát. Spočiatku som bol šokovaný, vyzerajú strašne moc podobne," povedal Michael Lonergan.

https://www.youtube.com/watch?v=cqJ00QzVX70


Shannon aj Sara síce tvrdia, že ich osobnosti sú odlišné, ale spolu sa cítia, ako sa roky poznali. Sú presvedčené, že určite zostanú v kontakte.

Na webovej stránke twinstrangers.com je zaregistrovaných okolo milión ľudí z celého sveta. Niamh Geaney založil stránku spolu s priateľmi. Vychádzali z predpokladu, že každý človek má na svete sedem dvojníkov.

DUBLIN/Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.