Ozbrojený prepad počas správ. Diváci zostali v šoku, všetko bolo inak

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Spoza kamery sa zrazu zjavil ozbrojený zamaskovaný muž.

Diváci nemeckej televízie ARD zostali pri pozeraní nedeľných večerných správ v šoku. Moderátorka po zahlásení zostala stáť ako obarená a zbledla jej tvár. Spoza kamery sa zrazu vynoril ozbrojený zamaskovaný muž. Ten spolu s ďalšími ozbrojencami odviedol moderátorku do réžie a všetko nasvedčovalo tomu, že sa počas živého vysielania začala rukojemnícka dráma.

Z drámy sa ale vykľula, pre mnohých nepochopiteľná, inscenácia. Televízia takýmto netradičným spôsobom spustila druhú epizódu kriminálneho seriálu Tatort. Vzhľadom na to, že seriál začal v závere správ, diváci si naozaj mysleli, že ide o skutočný ozbrojený prepad. Tento nápad preto neocenili.

Naopak, na ARD sa valí veľká vlna kritiky. Ľudia nechápu, ako v časoch, kedy sa Európa obáva teroristických útokov, mohli nainscenovať takéto násilné "predstavenie". Diváci si tiež pri pohľade na pobehujúcich mužov so zbraňami v ruke spomenuli na vysielanie americkej rannej šou z konca augusta, kedy v priamom prenose zastrelili kameramana a redaktorku.

Portál Newsdirectory píše, že televízia vopred upozornila políciu, aby nezasahovali. Aký je váš názor? Myslíte si, že tvorcovia tohto nápadu prestrelili?

 

KOLÍN NAD R7NOM/Newsdirectory, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.