Osemnástka míňa nehorázne peniaze. Trikrát hádajte, odkiaľ ich má

5.png
Zdroj: Instagram

Pre tých, ktorí jej luxusný životný štýl kritizujú, ma jasný odkaz.

Clarisse Lafleur z Novej Kaledónie má 18 rokov a nehanbí sa priznať, že na značkové oblečenie minie toľko, čo niekto nezarobí ani za celý život. Preváža sa len na luxusných autách, dovolenkuje vo vysnívaných destináciách niekoľkokrát za rok a udáva trendy.

Aj keď jej nákladný životný štýl financuje štedrý otecko, pre denník DailyMail Australia prezradila, že sa nevie dočkať, kedy začne pracovať a zarobí si prvé peniaze sama.

Clarisse je študentkou podnikania na Gold Coast a pravidelne sa objavuje v článkoch o najbohatších deťoch na Instagrame. Na tejto sociálnej sieti je veľmi populárna a sleduje ju viac ako 18-tisíc fanúšikov. Skutočných priateľov ale veľmi veľa nemá. Podľa jej slov za to môže práve bohatstvo.

„Chápem, že ľudia ma vnímajú negatívne, keď vidia, ako pijem šampanské za 600 dolárov. Takisto kritizujú, koľko míňam na oblečenie. Ak ale niekomu prekážajú moje príspevky na sociálnych sieťach a žiarlia na mňa, tak nech ma nesledujú" vyjadrila sa Clarisse.

Tínedžerka ale dodala, že byť bohatý neznamená, že na seba nahádže všetko značkové a drahé oblečenie. Aby vyzerala štýlovo, musí mať cit pre módu. „Ak by som chodila ako ovešaný vianočný stromček, ľudia by sa mi smiali. Takisto by som vyzerala hlúpo, keby som rozhadzovala peniaze na alkohol a nevedela by som rozoznať dobré víno od zlého. Videla som niekoľko bohatých dievčat, ktoré pili luxusné šampanské z pohára na červené víno. Je to smiešne," dodala.

Clarisse dúfa, že po škole bude spolupracovať s otcom, ktorý je úspešným podnikateľom. Okrem podnikania by sa chcela presadiť aj v móde a popri tom by nechcela prestať cestovať. Len minulý rok bola na lyžovačke vo francúzskych Alpách, navštívila Monako, Dubai, Fidži a Isle of Pines.

„Môj otec je veľmi štedrý a svojim deťom chce dať všetko. Peniaze ale nerozdáva len nám. Naša rodina zriadila charitatívnu organizáciu, ktorá podporuje študentov, ktorí si nemôžu dovoliť financovať školy," dodala.

NOVÁ KALEDÓNIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Internet

Dôležité udalosti