Opitého Rusa vyhlásili za mŕtveho. Prebudil sa v chladničke v márnici

Márnica- ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstock.com/Fer Gregory

S kamarátmi sa opil a následne spadol na hlavu.

Rus z Chasanu oslavoval s priateľmi. S vodkou to tak veľmi prehnal, že nevládal chodiť, spadol na hlavu a privolaná záchranka len skonštatovala smrť. Odviezli ho do márnice, píšu ruské noviny Chasanskije Věsti. Vyhlásili ho za mŕtveho, on sa však zázračne prebudil. A to rovno v chladničke v márnici.

„V tú noc bola miestna márnica plná, a tak sa nebožtíci nachádzali nielen v regáloch, ale aj na podlahe chladiacej miestnosti, kde bol tento „mŕtvy" hrdina umiestnený," povedal pre noviny policajný hovorca Alexej Stojev.

„Muž sa v určitom okamihu prebral a nedochádzalo mu, kde je. Bola tam tma a zima. Mozog mal navyše pod vplyvom alkoholu. Nahmatal nejaké studené nohy a začal utekať k dverám. Tie boli zatvorené," dodal. Začal údajne kričať o pomoc a búchať do dverí.

Hliadkujúci muž zavolal lekárov, lekári políciu, ktorá chladničku otvorila a muža nakoniec prepustili. Opitý Rus sa dokonca vrátil na večierok odkiaľ ho odviezli. Tam už ľudia zapíjali jeho smrť. Oslava sa tak premenila na jeho „znovuzrodenie" a on si „veselo pil ďalej".

CHASAN/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Alkohol

Dôležité udalosti