Zaujímavosti

Z kaluže urobil hviezdu internetu. Naživo ju sledovali tisícky ľudí

Niekto kaluž preskočil, iný použil nafukovačku
Niekto kaluž preskočil, iný použil nafukovačku Zdroj: iDNES.cz

Autor živého prenosu vyzdvihol britskú húževnatosť. Nikto sa pred kalužou nevzdal.

Tisíce zvedavcov sledovali na internete kaluž v britskom meste Newcastle. Voda tam zablokovala naozaj vyťaženú cestu priamo v centre mesta. Ľudia sa naozaj rôznymi spôsobmi pokúšali dostať na druhú stranu. Pohľad na nich natoľko fascinoval istého miestneho obyvateľa, že na internet zavesil priamy prenos. Píše iDnes.cz.

„Niektorí cez ňu prebehnú, iní preskočia. Niektorí sa snažia chodiť po vode ako Ježiš," povedal autor priameho prenosu Richard Rippon. Keď si všimol, ako sa na nich bavia jeho kolegovia, na miesto nasmeroval kameru a cez mobilnú aplikáciu vytvoril on-line prenos.

Po krátkom čase začalo počítadlo ukazovať 20-tisíc divákov. „Zatiaľ nikto nespadol, my ale máme čas," zažartoval Rippon. „Hĺbka vody je rôzna. Kaluž je dosť zákerná," dodáva. Autor videa však vyzdvihol britskú húževnatosť. „Ešte nikto sa nevzdal a neobrátil sa," povedal.

Autor on-line prenosu síce pracuje v oblasti marketingu, aktuálne však nie je súčasťou žiadnej kampane. Aj napriek tomu sa z atrakcie stala na sociálnych sieťach virálna záležitosť. Jeden z fanúšikov si na pomoc dokonca priniesol nafukovačku. Iný to skúsil na surfe. Niekto sa dokonca pokúša predať v internetovej aukcii vodu z kaluže. Za liter pýta skoro 15 eur.

https://www.youtube.com/watch?v=gbNXRJIYJZk


NEWCASTLE/IDNES.cz, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti