Tristokilová Nikki si zachraňuje život. Schudla sto kíl!

Nikki Webster
Zdroj: Profimedia.sk

Nikki podstúpila bypass žalúdka a pod dohľadom lekárov začala chudnúť.

O Američanke Nikki Webster sme písali už v decembri. Takmer tristokilová žena bola morbídne obézna a ledva vošla do sprchovacieho kúta. Jedlo jej rodičia nosili priamo do izby. Aj napriek tomu, že vedela, že môže zomrieť, nevedela prestať jesť. Našťastie sa o svoj život rozhodla zabojovať! Prihlásila sa do reality šou, kde ju sleduje celá Amerika.

Zdroj: Profimedia.sk

Dala tak sľub nielen sebe, ale aj všetkým divákom. Podstúpila bypass a pod dohľadom lekárov chudne. Stretla sa s expertom na chudnutie. Aby mohla podstúpiť operáciu najskôr musela schudnúť 22 kíl. Nevzdala sa a dnes má už o takmer sto kíl menej. Váha 33-ročnej Nikki je stále alarmujúca, ale je to lepšie a lepšie.

Zdroj: Profimedia.sk

Mladá žena skrátka nechcela zomrieť. Ako píše dailymail.co.uk verí, že budúci rok sa jej podarí dať váhu na sto kíl a potom na takú, ktorá bude prijateľná k jej zdraviu. Aj ona je príkladom toho, že sa to naozaj dá. Mnohí sa už pri takejto váhe chcú vzdať a plačú do vankúša. Ona nie. Váha ju vysiľovala a bolo bolestivé pohnúť sa.

Teraz

Zdroj: Profimedia.sk

„Urobila som to pre seba. Jedlo bola závislosť, ktorá ma zabíjala. Nemohla som sa dočkať nového dňa, aby som sa najedla," povedala pre dailymail.co.uk. Jej záchrana pokračuje a Nikki Webster ďalej chudne. Držíme jej palce!

Zdroj: Profimedia.sk

HOUSTON/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti