Zaujímavosti

Zázrak medicíny: Žena (53) si porodila vnučku

Tracey Thompsonová a dcéra Kelley McKissacková.
Zdroj: TV Markíza

Náhradná matka stihla otehotnieť akurát včas, za pomoci lekárov, pretože už prechádza menopauzou.

Aj v medicíne sa občas dejú zázraky. Tentoraz sa pozrieme do Ameriky. Päťdesiattriročná žena porodila svoje vlastné vnúča. Aj keď to znie neuveriteľne, žena vynosila dievčatko pre svoju dcéru, ktorá dlhé roky nemohla otehotnieť. Takto jej splnila jej obrovský sen.

Náhradnou matkou bola 53-ročná Texasanka. Nerobila to pre nikoho cudzieho, ale pre 28-ročnú dcéru Kelley, ktorá bola zúfala a roky bojovala, aby otehotnela. Príroda však bola proti. "Moja najdrahšia mama mi dala obrovský darček, najväčší aký som si kedy v živote želala," hovorí dcéra Kelley McKissacková.


Mladá žena niekoľkokrát potratila a s manželom už boli frustrovaní. Napokon jej lekári oznámili, že je neplodná. Náhradná matka stihla otehotnieť akurát včas, za pomoci lekárov, pretože už prechádza menopauzou.

"Tak veľmi chcela otehotnieť, snažili sa s manželom veľmi dlho. Nedokázala som ju sklamať, nemohla som jej to urobiť, musela som jej pomôcť," spomína si Tracey Thompsonová

Najnovší prírastok Ameriky sa volá rovnako nezvyčajne, ako prišla na svet - Kelcey. Je to kombinácia mien jej babičky Tracey a matky Kelley. Všetci budú spoločne vyrastať v Texase. Matka so svojou dcérou, ktorú jej na svet priviedla vlastne babička.

USA/Jakub Laca

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.