Zaujímavosti

Bil tehotnú priateľku na ulici, mnohí sa len prizerali

utok.jpg

Jednu zo žien, ktorá sa vrhla herečke na pomoc, celá situácia tak zaskočila, že sa rozplakala.

Trollstation zverejnilo video sociálneho experimentu, ktoré rozprúdilo obrovskú diskusiu a rozhnevalo mnoho ľudí. Myslia si, že tvorcovia videa už zašli priďaleko. Na videu totiž vystupuje dvojica hercov - muž a žena, ktorí hrajú pár. Žena je tehotná a s priateľom šli nakupovať detské oblečenie. Píše Daily Mail.

Už v obchode muž vyletí na svoju tehotnú priateľku pre úplnú maličkosť. Zrazu si zmyslí, že chce odísť, ale ona ešte nechce. Začne preto na ňu kričať. Pristúpi k nim predavač a požiada ich, aby odišli a vyriešili si problém na ulici, pretože znepokojujú ostatných zákazníkov.

Keď vyjde žena z obchodu, osloví dvoch mužov sediacich na terase kaviarne a pýta sa ich na cestu. Priateľ jej opäť urobí žiarlivostnú scénu, že ho podvádza a je jeho problém. Nakoniec sa tak rozzúri, že ju udrie do brucha.

Mnohí sa na scénu len prizerali, ale keď prišlo na fyzický útok, zakročili štyria ľudia. Neznáma žena pomohla tehotnej priateľke vstať a chcela ju vziať do kaviarne. V tom všetko prasklo a dvojica sa priznala, že ide o sociálny experiment.

Jednu zo žien, ktorá sa vrhla herečke na pomoc, celá situácia tak zaskočila, že sa rozplakala. Herci Nathan Brown a Amina Maz okoliu vysvetlili, že šlo o pokus. Ospravedlnili sa a poďakovali sa ľuďom, ktorým nebolo ľahostajné násilie páchané na tehotnej žene.

"Šokovalo ma, že nikto nezakročil, kým ma neudrel. Nemôžem uveriť tomu, že sa len prizerali ako muž slovne útočí na tehotnú ženu a nič s tým neurobili," povedala herečka Amina Maz.

"Podľa mňa to nemá žiadny prínos," napísala užívateľka Elliot Lancaster. "Vážne, prestaňte s tým. Dúfam, že vaše stupídne experimenty skončia," napísal Jason Lee Webster.

V internetových diskusiách však ľudia experiment odsúdili.

https://www.youtube.com/watch?v=vuZxezyuJVUUSA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.