Fitnesska vyvolala veľkú diskusiu. Za všetko môže táto snímka

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Fotka vyvolala zväčša pozitívne ohlasy. Fitnesske pribúdajú fanúšikovia.

Fitnesska Anna Victoria (27) sa teší veľkej popularite. Aj keď ju doteraz na Instagrame sledovalo viac ako 850-tisíc ľudí, stačila jedna snímka a jej fanúšikovia pribúdajú. Anna zverejnila fotku v cvičebnom úbore. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa na jej vypracovanom bruchu neobjavili poriadne faldíky.

Anna nechcela nič predstierať a takto fanúšikom ukázala, že nikto nie je dokonalý. Rodáčka z Kalifornie, ktorá momentálne žije v Taliansku, má pri tom závidenia hodné telo. Na svojej postave tvrdo maká a ľudia sú jej ochotní platiť nemalé peniaze, aby im pomohla schudnúť. Okrem cvičenia dodržuje aj prísnu diétu, píše DailyMail. Jej jedálniček pravidelne zverejňuje aj na sociálnej sieti.

„Chcem, aby ste vedeli, že záhyby na bruchu pri sedení nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Ani ja nie som z pohľadu na tieto faldy nadšená, ale môže za toto dnešná spoločnosť. Vaše brucho nemusí byť dokonalé ploché, na to, aby ste milovali samých seba. Dokonalosť neexistuje," napísala na Instagram Anna.

Fotka záhybov na bruchu a úprimný komentár vyvolal množstvo pozitívnych komentárov. Ženy boli nadšené, že ich vzor pozná rovnaké problémy, ako oni.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Anna victoria

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.