Zaujímavosti

Šéf im napísal, nech si skrášlia stoly. To, čo urobili, nikto nečakal

Hrad, ktorý si postavil v kancelárii kreatívny tím
Zdroj: Viking-direct.co.uk

Hrad uprostred kancelárie si vyrobili počas jednej noci.

Návrat do práce po vianočných sviatkoch môže byť pre niekoho náročné. Počas sviatkov sme oddychovali a užívali si dni bez stresu, a preto môže byť pracovná morálka po sviatkoch nízka.

S tou sa rozhodol popasovať šéf firmy Viking Direct z anglického Leicesteru. Spoločnosť pracuje ako zásielkový predajca kancelárskych potrieb a zamestnáva viac ako 1 300 ľudí vo Veľkej Británii.

Vedenie svojich zamestnancov požiadalo, aby si pracovné stoly vyzdobili zábavnými a kreatívnymi vecami. ,,Avšak boli sme totálne nepripravení na to, čo urobili. Neuspokojili sa s malými dekoráciami, náš kreatívny tím sa rozhodol postaviť obrí hrad, priamo uprostred kancelárie," píše na oficiálnej stránke Viking Direct.


Na postavenie hradu použili 500 kusov lepenky a pracovali na ňom celkovo štyria členovia kreatívneho tímu. O ich pláne netušili ani ich kolegovia, pretože hrad postavili v tajnosti za jednu noc počas ktorej zostali v práci. Aby videli reakcie kolegov, do hradu zabudovali skrytú kameru. Z tvárí kolegov je jasné, že takéto prekvapenie po príchode do práce asi nečakali.

Materiál získali z celej firmy a odpad z kartónov ukrývali v sklade. Keď bolo všetko premyslené a pripravené, kreatívny tím začal stavať. Stavbu hradu ukončili pripevnením červených vlajok.

Video zo stavby hradu, ale aj reakcie kolegov si môžete pozrieť na videu:

https://www.youtube.com/watch?v=EAvNa78aDQI


LEICESTER/Viking-direct.co.uk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.