Mamička nafotila tehotenské snímky. Všimli ste si, čo je na nich nezvyčajné?

Bez názvu.png
Zdroj: Facebook/Erin Elizabeth Photography

Dúfali, že sa im po dvoch dievčatách narodí chlapec. Človek však mieni a Pán Boh mení.

Rozhodli sa, že sa pokúsia o tretie dieťa. Rodičia z austrálskeho mesta Perth totiž dúfali, že sa im po dvoch dievčatkách konečne narodí chlapec. Pri ultrazvuku ale zistili, že príslovie „človek mieni a Pán Boh mení" je pravdivejšie ako by chceli. Kim Tucci totiž okrem chlapca privedie na svet aj ďalšie štyri dievčatká, píše portál MailOnline.

„Doktor mi povedal, že zrejme čakám dvojčatá. Bola som rozrušená. Mať naraz dve deti nie je žiadna sranda. Keď ale na obrazovke zbadal päť srdiečok, takmer som odpadla. Začali sa mi triasť nohy a potom som sa zmohla len na smiech," priznala sa Kim.


Ak si neviete predstaviť, aké je to nosiť pod srdcom päť detí, Kim vám to s radosťou prezradí. Počas tehotenstva totiž založila blog, na ktorý pravidelne zverejňuje jej pocity, trápenia aj radosti. Mamička sa priznala, že musí prijímať trikrát viac kalórii ako pred otehotnením. To ale nie je jediný problém.


The belly so far!!!! Unfortunately it's already uncomfortable to sleep on at night. Gosh can you imagine how big it will be right in the middle of summer?!

Zveřejnil(a) Surprised by Five dne 22. září 2015

„Za noc musím ísť minimálne 12-krát na toaletu. Keďže nemôžem spávať, aspoň sa nenudím. Nepomáha mi už ani množstvo vankúšov, aby som si našla správnu polohu, pri ktorej ma niečo nebolí. Je zaujímavé, ako mi rastie telo," napísala na svojej stránke Suprised by Five.

Kimin blog sa stal rýchlo populárny. Mamičku sleduje viac ako 123-tisíc užívateľov internetu, z toho väčšinou mamičky. Austrálčanka je pod stálym dozorom doktorov. Zatiaľ všetko prebieha podľa plánu a deti sú zdravé.

Na obdobie tohto tehotenstva nikdy nezabudne. Na pamiatku si nechala nafotiť aj sériu tehotenských snímok. Takto jej to pristane.


PERTH/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pätorčatá

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.