Zaujímavosti

Postavil iglu a chcel ho prenajať. Reakcia realitnej spoločnosti ho zaskočila

Patrick Horton so svojím iglu
Zdroj: Patrik Horton

Horton bol sklamaný pretože bol jediný, kto ponúkal svoje iglu na prenájom.

Ameriku v posledných dňoch sužuje husté sneženie a väčšina ľudí sa na sneh sťažovala. Kreatívny muž z Brooklynu si povedal, že nádielku snehu využije a ešte aj zarobí. Patrik Horton postavil zo snehu iglu a zavesil ho na internetovú stránku, kde ľudia ponúkajú na prenájom svoje príbytky.

Za noc v iglu, ktoré obsahuje svetlá aj vodeodolné vankúše si pýtal vyše 180 eur za noc. Sklamanie prišlo až v momente, keď mu ponuku zamietla najznámejšia internetová spoločnosť, ktorá sprostredkuje ubytovanie.

,,Aj keď je vaše iglu veľmi dobre postavené, nespĺňa naše normy a bolo odobrané z výsledkov vyhľadávania," prišla odpoveď od Airbnb. Horton bol sklamaný pretože bol jediný, kto ponúkal svoje iglu na prenájom. Potenciálnych návštevníkov iglu ubezpečuje, že steny sú dostatočne hrubé a nemusia sa obávať, že na nich spadnú.

Nápad mal v hlave vraj už dlhšie. Spolu so svojimi spolubývajúcimi len čakali na vhodnú dobu a hlavne na dostatok snehu.

,,Mysleli sme si, že niekto by mohol mať záujem o rande v iglu a bol by ochotný za to zaplatiť. Koľko dievčat môže povedať, že mali rande v mestskom iglu? Nie veľa," povedal staviteľ unikátneho iglu Patrik Horton.

Zdroj: Patrik Horton

Zdroj: Patrik Horton

BROOKLYN/ nydailynews.com

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.