Žena zverejnila fotku svojho syna. Takúto krutosť od ľudí nečakala

30C5480400000578-3425711-Bullied_online_Trolls_found_this_photo_of_Jameson_and_created_a_-a-17_1454290854886.jpg
Zdroj: Aliceann Meyer/Jameson´s Journey

Malý Jameson trpí Pfeifferovým syndrómom, ktorý spôsobuje predčasný zrast lebky.

Keď AliceAnn Meyer zverejnila v roku 2014 rozkošnú snímku jej syna zababraného od čokolády, nikdy by jej nenapadlo, že by ňou vyvolala negatívnu reakciu. O dva roky neskôr ale zistila, že sa mýlila. Internetoví trollovia našli Jamesonovu fotku a vytvorili z nej koláž, v ktorej ho porovnávajú s mopslíkom.

„Bola som v šoku. Nechápem, prečo to niekto urobil," vyjadrila sa pre denník DailyMail Australia. Jameson trpí Pfeifferovým syndrómom, ktorý spôsobuje predčasný zrast lebky. Deti trpiace touto chorobou majú iný tvar hlavy a tváre ako iné deti.

AliceAnn z Texasu o chorobe, starostiach, ale aj radostiach syna píše na blogu Jameson ´s Journey. Práve tam zverejnila pohoršenie nad sociálnymi sieťami. Facebook, Instagram aj Twitter požiadala, aby koláž jej syna s mopslíkom zo sociálnych sieti odstránili. Reakcia ale nenastala.


Happy St. Patty's Day from Medical City Dallas Hospital!! Surgery is underway, about another hour to go. Jameson was in great spirits this morning, thank you for all the prayers and thoughts! <3

Zveřejnil(a) Jameson's Journey dne 17. březen 2014

AliceAnn pod príspevok „To je môj syn Jameson a nie, nemôžete používať jeho fotku" napísala, že sociálne siete by mali lepšie reagovať na šikanu, ktorá sa tam šíri. Taktiež vyjadrila ľútosť nad krutosťou ľudí.

Pohoršenú mamu podporilo množstvo ľudí z celého sveta. Našli sa ale aj takí, ktorí si s ňou nesúhlasia. Jedna z komentujúcich napísala, že ak chce zabrániť šikane svojho syna, nemá zverejňovať na sociálnej sieti jeho snímky.

TEXAS/DailyMail, zv

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti