Zmizol jej svadobný prsteň. Keď našli zlodeja, zostali šokovaní

Röntgen žalúdka 14-mesačného chlapčeka
Zdroj: Facebook

Zlodeja potvrdila až snímka žalúdka.

Žena zo Seattlu zostala zaskočená, keď svoj svadobný prsteň nenašla na mieste, kde si ho vždy odkladala. Najskôr začala hľadať v celom dome, no keď prsteň nenašla ani tam, jej manželovi napadlo ešte jedno miesto, kde by sa prsteň mohol nachádzať. Keďže ich 14-mesačné dieťa im toho ešte veľa prezradiť nemohlo, zobrali ho do nemocnice, píše CNN.

Tam mu urobili röntgen žalúdku. To čo videli na snímke u nich na jednej strane vyvolalo radosť, že prsteň našli, no na druhej strane strach z toho, ako prsteň z detského bruška dostať. Dieťa zostalo na pozorovaní 8 hodín a nakoniec ho poslali domov. Rodičom dali úlohu, aby počas dvoch týždňov sledovali každú stolicu svojho dieťaťa, pretože prsteň by mal vyjsť von prirodzeným spôsobom. Tiež ich však upozornili na to, že ak sa tak do dvoch týždňov nestane, vyberú prsteň zo žalúdka operačne.

Po tom ako odišli rodičia aj s malým ,,zlodejom" z nemocnice bola celá rodina v strehu. Mama, otec aj dve deti každú chvíľu prehľadávali plienky a čakali na prsteň. Ten sa nakoniec dostal z tela dieťaťa po pár dňoch. Otec sa nakoniec so snímkou pochválil aj na sociálnej sieti.
Zdroj: Facebook

SEATTLE/CNN,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Seattle

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.