Zaujímavosti

Prežil s ňou sex na jednu noc a zabudol si u nej telefón. Toto mu vyviedla

shutterstock_76668775.jpg
Zdroj: shutterstock.com/ Dmitriy Raykin

Ako sa hovorí, pomsta je sladká.

Študent University of Ulster s menom Mark sa stretol s dievčaťom, preskočila iskra a skončilo to ako sex na jednu noc. Predtým, než sa potichu vykradol z jej postele a odišiel domov, poslal kamarátovi sms správu, kde o nej píše ako o tučnej št***. Zabudol si však u nej mobilný telefón.

Keď sa Sarah zobudila, prečítala si o sebe samé urážlivé veci. Rozhodla sa pomstiť. Prostredníctvom Markovho telefónu pridala na jeho účte na Facebooku status opisujúci ich sex na jednu noc. Aby to videli všetci jeho priatelia.

Zdroj: Facebook

Sarah napísala: "Ahoj Mark, to som ja Sarah z minulej noci. Stavím sa, že si si myslel, aký si šikovný, keď si sa vykradol dnes ráno z môjho domu, kým som spala. Ale nechal si si tu telefón. Chcela som v tvojom telefóne nájsť niekoho, komu by som dala vedieť, že ho tu máš a aby si si poň prišiel. A namiesto toho som sa o sebe dozvedela, že som tučná št*** a kopa sr***. Ak chceš svoj telefón späť, tak sa poň zastav. S láskou veľké dievča, ktoré z teba urobilo včera v noci muža."

Študent histórie neskôr opísal, že sa k Sarah vrátil po telefón a ospravedlnil sa jej za urážlivé slová. Ona však jeho ospravedlnenie neprijala.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti