Najlepší príhovor, aký ste videli. Z tohto padla všetkým sánka

1.png
Zdroj: YouTube

Pozrite si video, z ktorého sa v momente stal hit internetu.

Chcela, aby si mladomanželia zapamätali jej príhovor navždy. A to sa jej podarilo. Mladšia sestra nevesty a hlavná družička miesto dojemnej reči spustila rap na podklad známej pesničky od Vanilla Ice Ice Baby. Hosťom aj manželom spadla sánka. Z jej príhovoru je teraz hit internetu, píše portál MailOnline.

Rachel Winterbottom z Manchestru fantázia a odvaha rozhodne nechýbajú. Pre nevestu Hayley a ženícha Paula si prichystala najväčšie svadobné prekvapenie. Sebavedomo vystúpila pred ľudí, do ruky si zobrala mikrofón a spustila. „Všetko je to o prípitku. Rozmýšľala som, aký príhovor zvolím. Najskôr som chcela spievať, ale ja spievať neviem. Preto budem rapovať," povedala Rachel.

DJ pustil podklad pesničky Ice Ice Baby a už len málokto zostal sedieť na stoličke. Družička zvládla rap dokonale. Video ihneď začalo kolovať internetom a na YouTube má viac ako 209-tisíc videní. Pozrite si ho aj vy a garantujeme, že si ho zamilujete. Možno sa niektoré budúce družičky dokonca nechajú inšpirovať.MANCHESTER/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Príhovor

Dôležité udalosti