Tohto frajera by nejedna prefackala. Zo srandy ublížil priateľke

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Pekná blondína má zrejme nervy zo zlata. Jeho žartíky totiž znáša na pravidelnej báze.

Notoricky známy vtipkár si opäť vystrelil zo svojej frajerky. Modelka jeho žartíky znáša na pravidelnej báze. Pekná blondína má zrejme nervy zo zlata. Iná žena by ho totiž s radosťou prefackala.

Shammi z Gold Coastu na videu ukazuje, že jeho priateľka Sarah Reay-Young spala vonku na gauči. Vďaka tomu mu zišla na um „skvelá myšlienka". Gauč priviazal lanom o auto a spiacu frajerku začal ťahať za vozidlom po ulici. Kým Shammi sa o dušu zabával, modelke do smiechu príliš nebolo. Celú cestu kričala a nadávala. Žartík sa ale skončil skôr, ako mladík dúfal.

Gauč v zákrute narazil do obrubníka a Sarah z neho vyletela na trávnik. Shammi si uvedomil, že to tentoraz nedopadlo dobre. Rozbehol sa za priateľkou a pýtal sa, či je v poriadku. Popritom sa ale smial. Žena mu ukázala, čo jej spôsobil. Na nohe mala obrovskú ranu, píše denník DailyMail.

Shammi zverejnil nehodu na YouTube. Video sa skladá z viacerých žartíkov. Priateľke okrem jazdy na gauči uštedril aj nepríjemný budíček či facku kuracím mäsom. Video jazdy na gauči začína v 50tej sekunde. Na konci videa sa k žartíku vyjadruje aj policajt. Hliadku zavolal sused, ktorý sa na Shammiho sťažoval.

Otázne ale je, či video nebolo vopred naplánované. Sarah možno dobre vedela, čo jej priateľ chystá. Prečo by inak spala vonku na gauči.

https://www.youtube.com/watch?v=_U-_YY6CB-o

USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.