Zaujímavosti

Erotika a polonahé telá: Inštruktážne video prvej pomoci, ktoré konečne zaujalo

Sexy ženy na videu
Zdroj: asb.de

Celá inštruktáž prebieha na známe svetové skladby.

Nemecká nezisková spoločnosť sa rozhodla spojiť prvú pomoc spolu so sexy telami. Dúfajú pri tom v to, že takýmto spôsobom prinesú základne znalosti prvej pomoci aj k širokej verejnosti. Rozhodli sa pre naozaj komerčný spôsob, pretože natočili video v ktorom krásne ženy zachraňujú život mužom. Všetko sa to deje na známe svetové skladby.

Hlavným dôvodom prečo sa nemecká organizácia rozhodla natočiť takéto video je vraj to, že v Nemecku vie relatívne málo ľudí poskytnúť prvú pomoc. Odkedy nezisková spoločnosť Arbeiter-Samariter-Bund zverejnila na sociálnej sieti video si ho už pozrelo vyše 1,6 milióna ľudí. Niektorí sú nim nadšení a považujú to ako skvelý spôsob ako naučiť bežných ľudí podávať prvú pomoc, iní to zas považujú za nevhodné a sexuálne.

Veď posúďte sami a možno sa z neho aj vy niečo naučíte.

First Aid Ladies zeigen, wie sexy Erste Hilfe sein kann

In Deutschland leisten vergleichsweise wenige Menschen Erste Hilfe. Dem wollen wir abhelfen und haben einen ganz neuen Weg gewählt, um lebensrettende Botschaften möglichst weit zu verbreiten. Die "First Aid Ladies" zeigen euch, wie ihr im Fall der Fälle helfen könnt. Schaut rein!

Posted by Arbeiter-Samariter-Bund on 25. február 2016

BERLÍN/asb.de,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.