Nič krajšie ste v poslednej dobe nevideli. Emotívne video trhá rekordy

3205988000000578-3483543-image-a-34_1457517011486.jpg
Zdroj: YouTube

Muž neskrýval dojatie a po otvorení darčeku sa rozplakal.

Video zachytáva najkrajšiu žiadosť, aká mohla tohto muža zastihnúť. Nejde však o žiadosť o ruku. Zábery za tri dni získali viac ako 22-miliónov klikov a zdieľalo ho viac ako 18-tisíc užívateľov internetu. Komentujúci sú z neho nadšení a nejeden z nich si ho pustil niekoľkokrát. Video zverejnil denník DailyMail.

Misty Nicole Knight z Illinois prichystala pre manžela svojej matky Nicole špeciálny darček. Krabicu zabalila do baliaceho papiera a na vrch priložila list. Ryana poprosila, aby čítal nahlas. Ten sa najskôr zdráhal, no nakoniec prikývol.

V liste sa okrem iného písalo: „Chcem, aby si vedel, že si ten najúžasnejší muž, akého som stretla. Stál si pri mne celý život, bol si so mnou dokonca aj na prvom rockovom koncerte. Neviem si predstaviť, že by si už nebol v mojom živote. Som vďačná, že ťa môžem volať ocko."

Ryan po prečítaní listu neskrýval radosť a otvoril v škatuľu. Tam bol overal s logom Supermana, z ktorého bol nadšený, nejaké drobnosti a papier, ktorý bol zo všetkého najpodstatnejší.

Hneď ako Ryan zistil o čo ide, Misty vrúcne objal a rozplakal sa. Ten papier bol totiž žiadosť o adopciu. Pozrite si najdojemnejšie video, aké ste v poslednú dobu videli.ILLINOIS/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme

Dôležité udalosti