Z hrdinu násilník: Keď sa jeho priateľka prebrala z kómy, povedala pravdu

Liu najskôr celý svet presvedčil, že je hrdina
Zdroj: Profimedia

Do kómy ju mal dostať jej priateľ, ktorý ju dobil.

Najskôr sa stal hrdinom, teraz vyšla pravda najavo. Zaviazal sa postarať o svoju partnerku, ktorá upadla do kómy, tá sa však nečakane prebudila a celému svetu povedala pravdu. Ženu prijali v nemocnici s ťažkými poraneniami hlavy, pre ktoré upadla do kómy na osem mesiacov. Keď sa z kómy prebudila, prezradila, že jej ťažké zranenia spôsobil priateľ. Lin Yingying bola v kóme od minulého roku. Počas tohto času bol jej priateľ stále po jej boku a v Číne sa stal hrdinom, uviedol portál News.com.

,,Chcem sa o ňu starať po zvyšok svojho života. Aj keď by som ju mal tlačiť na vozíku, bol by som šťastný," povedal jej priateľ. Bol ochotný zaplatiť takmer 40-tisíc eur na jej liečbu.

Zdroj: Profimedia

Dôvod jeho konania je však zarážajúci. Jej priateľ ju opakovane bil a naposledy to bolo keď omylom spálila chleba v domácej pekárni. Mal ju udrieť valčekom do hlavy a ona spadla na zem. Potom už len počula ako jej priateľ volal záchranárov.

Zatiaľ čo ona ležala v kóme, on povedal lekárom že vypadla z piateho poschodia. Keď sa žena prebudila, najskôr odmietla hovoriť o násilí. Donútil ju k tomu až jej otec, ktorý jej povedal: ,,Raz si skoro zomrela, čoho sa bojíš?" Teraz prípad prebrala polícia.

Zdroj: Profimedia

PEKING,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Peking

Dôležité udalosti