Po vážnej autonehode sa jej vysmievali. Dnes vyzerá úžasne

Bez názvu.png
Zdroj: Facebook/Chloe Thomson

Po nehode mala zlomenú takmer každú kosť na celom tele aj na tvári.

Tínedžerka prežila hrozivú nehodu. V roku 2008 sa viezla v aute spolu s jej vtedy 9-ročnou sestrou a bratrancom. Dnes 19-ročná Chloe Thomson sedela na zadnom sedadle za spolujazdcom. Auto vybehlo z cesty a narazilo rovno do stromu. Strom následne spadol na strechu auta a taktiež rovno na Chloe. Jej sestre sa podarilo odstať von z vozidla a privolala pomoc. Nikomu okrem Chloe sa nič nestalo.

Od tohto momentu sa život rodáčky zo Škótska od základom zmenil. Lekári ju letecky previezli do nemocnice Royal Alexandra Hospital v Paisley a následne ju previezli do detskej nemocnice v Glasgowe. Jej mamu Jennifer varovali, že sa môže stať to najhoršie. Chloe mala polámané takmer všetky kosti na celom tele a na tvári.

Doktori jej museli vrátiť nohy na pôvodné miesto a ihneď jej operovať tvár. Prvý zákrok trval deväť hodín. Chloe mala nos posunutý smerom k mozgu. Vrátiť na miesto jej museli aj čeľusť, vďaka čomu nemohla rozprávať a očné jamky. Tínedžerka nejaké obdobie videla dvojmo ale vďaka operáciám sa jej zrak napravil. Čuch má ale trvalo poškodený. Taktiež bola rok pripútaná na invalidný vozík a opäť sa učila chodiť.

Už len čítať si všetko, čo musela zažiť, je hrozné, nie to prežiť to na vlastnej koži. Najhoršie bolo pre Chloe prijať fakt, že už nikdy nebude vyzerať ako pred tým. Aby jej doktori rekonštruovali tvár, najskôr jej museli doslova vyzliecť celú kožu na tvári a následne po zákrokoch jej ju prišili.

See everyone thats got such a big opinion on what a look like or how everyone thinks am so fulla shit ,the photo on the...

Zveřejnil(a) Chloe Thomson dne 25. listopad 2015

„Mesiac sa neodkázala pozerať do zrkadla. Deti sa jej smiali a šikanovali ju," vyjadrila sa pre DailyMirror jej mama. Chloe si za roky prežila naozaj hrozné chvíle. Spolužiaci aj ostatné deti sa jej smiali a šikanovali ju. Zo školy musela nakoniec odísť.

Dnes sa cíti opäť dobre. Na Facebooku zverejnila snímku po nehode a napísala, čo všetko si musela prežiť. Tento status okamžite vyvolal vlnu obdivu. „Nikdy nebudem vyzerať, ako pred tým. Ale konečne sa cítim dobre," povedala pre DailyMirror.

Chloe sa chce opäť vrátiť do školy a chcela by byť kozmetičkou. Na jej najnovších snímkach je vidieť, že maľovanie jej naozaj ide. Jazvy pomaly zmizli a opäť je z nej krásne dievča.

Snímky zachytené po autonehode nájdete TU. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.


Zveřejnil(a) Chloe Thomson dne 1. březen 2016


Zveřejnil(a) Chloe Thomson dne 15. únor 2016

GLASGOW/DailyMirror, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti