Z jej tehotenstva sa tešil celý internet. Potom prišla krutá rana

12279176_1632466373681081_2697698033870885711_n.jpg
Zdroj: Facebook

Komplikácie nastali v 24. týždni. Pre enormne vysoký tlak musela podstúpiť cisársky rez.

V októbri minulého roku sme písali o úžasnom okamihu, ktorý zažil manželský pár z Virgínie. Neuveriteľných 17 rokov sa snažili o bábätko, no márne. Dana Griffin-Graves síce niekoľkokrát otehotnela, no vždy potratila. Keď už sa prestali snažiť, prišiel, podľa ich slov, zázrak. Dana otehotnela a túto skvelú správu oznámila manželovi naozaj originálnym spôsobom. Arkell varil v kuchyni večeru. Keď otvoril rúru, čakalo ho tam prekvapenie. Snímky z ultrazvuku. Muž nemohol uveriť vlastným očiam a od dojatia sa rozplakal.


Video zverejnila na Facebooku a ihneď sa stalo veľmi populárne. V tom čase netušila, ako sa jej tehotenstvo vyvinie. Komplikácie nastali v 24. týždni. Pre enormne vysoký tlak ju hospitalizovali na JIS. Dana pre záchranu dieťaťa aj seba podstúpila cisársky rez. Chlapec Kaleb po pôrode vážil len 368 gramov a jeho šanca na prežitie bola päťpercentá.

Napriek zlým prognózam Kaleb ukázal, že je veľký bojovník. Po narodení absolvoval operáciu srdca, z mozgu mu odsali vodu, trápil ho zápal pľúc a niekoľko mesiacov strávil v inkubátore. Napriek tomu má dnes päť mesiacov, váži takmer tri kilá a jeho zdravotný stav sa vyvíja relatívne dobre. Rodičia to považujú za zázrak.

Dana zatiaľ nevie, kedy si Kaleba bude môcť zobrať domov, no rodičia s ním trávia všetok voľný čas tam. „Je úžasné, ako sme sa posunuli ďalej. Podporujú nás lekári, sestričky, rodina, ale aj neznámi ľudia na Facebooku," vyjadrila sa pre portál MailOnline 41-ročná mama Dana.


It's official, Kaleb is 1 month old and we are so grateful Thank you for the continued prayers, they are working! Here...

Zveřejnil(a) Arkell & Dana's Baby Bun dne 19. listopad 2015

Hello world!!!

Zveřejnil(a) Arkell & Dana's Baby Bun dne 18. prosinec 2015

He's our superhero, a shirt from his FB auntie

Zveřejnil(a) Arkell & Dana's Baby Bun dne 12. březen 2016

Some mommy and Kaleb time! #TeamKaleb #PrayersForKaleb

Zveřejnil(a) Arkell & Dana's Baby Bun dne 16. únor 2016USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti