Dvojičky zdieľajú naozaj všetko. Toto chcú od spoločného partnera

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Na to, aby sa podobali ako vajce k vajcu, minuli už 225-tisíc eur.

Jednovaječné dvojčatá sa snažia viesť identický život. Od detstva sú na seba veľmi naviazané a chcú byť rovnaké. Na to, aby sa podobali ako vajce k vajcu, minuli už 250-tisíc dolárov (225-tisíc eur). Kým iné sestry sa len rovnako obliekajú, Anna a Lucy DeCinque (30) z austrálskeho mesta Perth túžia po niečom celkom inom. Chcú otehotnieť s tým istým mužom, v ten istý deň.

Lucy a Anna si dali rovnaké prsné implantáty, nechali si napustiť pery, vytetovať obočie a predĺžiť mihalnice. Chcú totiž vyzerať úplne rovnako. Už štyri roky majú dokonca spoločného partnera, 32-ročného mechanika Bena Byrnea. Na dieťa ale ešte nie sú pripravené, lebo podľa nich ešte nie sú úplne rovnaké.

THE TWINS are coming back to TV. We are getting excited.

Zveřejnil(a) AnnaLucy DeCinque dne 3. březen 2016

„Ak jedna prejde pár krokov, musí tak urobiť aj druhá. Aby sme spálili rovnako kalórii. Jeme rovnaké jedlo a pijeme rovnaké množstvo tekutín," vyjadrili sa pre portál MailOnline. Sestry boli od útleho detstva nerozlučiteľné. Chodili do rovnakej škôlky, školy a obe sa vyučili za kozmetičky.

O svoj zovňajšok sa príkladne starajú. Spoločného priateľa si našli pomerne rýchlo, cez Facebook. „Je to prvýkrát, čo mám naraz dve priateľky. Musím povedať, že je to náročné," vyjadril sa Ben.

Zdroj: Profimedia.sk


PERTH/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dvojičky

Dôležité udalosti