Mama piatich detí túži vyzerať ako Barbie. Takto vyzerala kedysi

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Na estetické zákroky doteraz minula viac ako 445-tisíc eur. Manžel aj deti sú na ňu hrdí.

Matka piatich detí na plastiky a rôzne estetické zákroky minula doteraz viac ako 445-tisíc eur. Chce sa totiž podobať na bábiku Barbie. Upraviť si nechala prsia a pery, nechala si predĺžiť vlasy, spraviť permanentný mejkap, pravidelne chodí na manikúru a každý deň navštevuje solárium.

Nannette Hammond z Ohia má 42 rokov a jej prácou je mama na plný úväzok. Jej najväčšie lásky sú deti Hannah (16), Giovanni (15), Spohiu (12), Alexa (10) a Antonia (5) a manžel Dave. V jej premenách ju všetci podporujú.

„Môj manžel aj deti sú na mňa hrdí. Môj život je teraz lepší ako život skutočnej Barbie. Viem, že ostatné mamičky ma ohovárajú. Mne to ale neprekáža. Naučila som sa nad tým povzniesť," vyjadrila sa pre denník DailyMail.

Zdroj: Instagram

Nannette, ktorá má prirodzenú farbu vlasov hnedú, zbožňuje bábiku Barbie od útleho detstva. S premenou začala, keď mala 21 rokov. Tvrdo pracovala, aby si mohla dovoliť prvú plastiku. Neskôr pracovala ako zdravotná sestra na klinike plastickej chirurgie. najčastejšie si dávala vyplniť pery botoxom a kolagénom. Manžela stretla, keď mala 30 rokov.

Núdzu o peniaze evidentne nemajú. Všetky deti totiž navštevujú súkromné školy a rodičia si doprajú to najlepšie z najlepšieho.

S plastikami rozhodne neskončila. „Milujem plastické a estetické zákroky. Keď cítim, ako mi pichajú ihly do tela, nechcem odtiaľ odísť. Je to veľmi uvoľňujúci pocit," dodala. Chceli by ste mať takúto mamičku?OHIO/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Barbie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.