Áno si za jeden mesiac povedali osemkrát a zakaždým v inej krajine

profimedia-0277921839.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Amelia a Brett majú spolu 5-ročného syna Gabriela a prvýkrát sa stretli v roku 2007 v Španielsku.

Chaos ohľadom dátumu svadby im vnukol skvelý nápad. Mladomanželia si áno povedali v priebehu mesiaca v ôsmich rôznych krajinách. Keďže prvá, oficiálna svadba sa konala iba na úrade, ušetrili peniaze na cestovanie. Na svoj veľký deň, respektíve dni, nikdy nezabudnú.

Amelia Irwin (32) z britského mesta Trowbridge a jej snúbenec Brett (33) z Juhoafrickej republiky si po deviatich rokoch vzťahu naplánovali svadbu v rovnaký mesiac ako brat ženícha. Keďže tento problém nevedeli vyriešiť, na um im prišla skvelá myšlienka.

Oficiálne áno si povedali na úrade a tým ušetrili 10-tisíc libier (12 700 eur). Peniaze sa rozhodli minúť na cestovanie. Na ôsmich svetových miestach (Paríži, Peking, Moskva, Maurícius, Nepál, Juhoafrická republika Naí Dillí, Veľká Británia) si tak manželský sľub zopakovali.

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 16. březen 2016

„Brett pochádza z Juhoafrickej republiky, preto sme si naplánovali veľkú svadbu tam. Zhodou okolností si svdabu v tom istom čase na tom istom mieste naplánoval aj jeho brat," vyjadrila sa Amelia pre portál MailOnline. Snúbenci dostali mesiac dovolenky, no na ďalšie voľno v práci už nemali nárok. Preto najskôr plánovali, že sa zoberú na úrade a do Afriky pôjdu na dlhé medové týždne.

Neskôr Amelii ale napadlo, že peniaze minú na cestovanie a v každej vysnívanej krajine si áno zopakujú. Ten kto chcel, sa k nim mohol pripojiť. Vďaka tomu ušetrili na hostine aj na zábave. „Rodičia nás podporili, len moja mama si nevedela predstaviť, ako zoženiem v cudzine toľko svadobných šiat. Všetko sa nám ale podarilo. Moji rodičia sa k nám pripojili v Anglicku a vo Francúzsku a Brettova mama bola s nami v Číne, na Mauríciu a v Juhoafrickej republike," dodala.

Amelia a Brett majú spolu 5-ročného syna Gabriela a prvýkrát sa stretli v roku 2007 v Španielsku.

Zdroj: Profimedia.sk

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 7. listopad 2015

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 14. listopad 2015

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 15. listopad 2015

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 16. únor 2016

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 24. únor 2016

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 5. březen 2016

Zveřejnil(a) Amelia Irwin dne 12. březen 2016LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cestovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.