Revolučná podprsenka: Ženám môže zachrániť život

podprdaweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Ide o jednoduchý zlepšovák, no v krízovej situácii môže veľmi pomôcť.

Ženské zbrane môžu byť nebezpečnejšie, ako si dokážete predstaviť. Presvedčí vás o tom vášnivá bežkyňa, ktorá si už získala niekoľko fanúšičiek. Život k lepšiemu jej paradoxne zmenila nepríjemná skúsenosť.

Pred vyše rokom Jennifer začala deň ako každý iný - behom v lese. Zrazu na ňu zaútočil neznámy muž. V tej chvíli všetky jej myšlienky smerovali k rodine a jej dvom deťom. .

Jennifer mala šťastie, útočníkovi ušla. Z nepríjemnej skúsenosti sa rozhodla poučiť a už nič nenechávať na náhodu.

„Tá skúsenosť ma posunula ďalej. Uvedomovala som si, že som mala šťastie, no je mnoho žien, ktoré ho nemali," hovorí obeť útoku.

Prišla s jednoduchým zlepšovákom - jeho podstata je ukrytá v športovej podprsenke. A to doslova. Všila do nej tajné vrecko, do ktorého si žena môže dať obranný sprej alebo napríklad nôž. Jenniferino heslo je nevzdávať sa pohodlia a byť pritom v bezpečí.

Hoci na trhu je mnoho obranných pomôcok, jej podprsenka si už našla svoje zákazníčky. Po medializácii sa jej začali vo veľkom ozývať.

Jennifer plánuje svoju kolekciu rozšíriť. Zamerať sa chce aj na pánov. Kde budú ukrývať zbrane oni, zatiaľ neprezradila.


NEW YORK/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vychytávka

Dôležité udalosti