Jeho telo funguje inak. Keď mal osem rokov začal jesť sklo, teraz robí bláznivé veci

Untitled-1.jpg

To, čo Karim Husajn z Káhiry dokáže, je neuveriteľné.

Na svete je veľa silných mužov, ktorí potiahnu auto v zuboch, na malíčku alebo si ľahnú na sklo či klince. Tento Egypťan robí aj ďaleko bláznivejšie veci. Keď mal osem rokov začal jesť sklo. Zistil to tak, že rozbil pohár s mliekom a črepiny začal jednoducho jesť. Potom prišli britvy, klince a iné.

Teraz 38-ročný Karim Husajn alebo Faraón, ako ho prezývajú, necháva na sebe rozbíjať betón, zje klince, robí si nožíkom dieru do brucha a črep si nechá strčiť do oka. Ako píše india.com, Karim vraj nepotrebuje veľa spánku, neunaví sa tak skoro, nie je nikdy chorý, bežne ubehne na priamom slnku aj tri kilometre a ani sa nespotí.

Vysvetlenie je také, že má odlišnú stavbu ciev a nervov ako bežní ľudia. Prišli mu na to ešte keď bol malý a rodičia sa zľakli, čo ich syn robí. On je naklonený aj ďalším testom, lebo sám nechápe, ako je možné, že je taký silný. Má vraj silu 360 koní. Žeby novodobý Hercules? Dokonca má aj dobré srdce. Karim chce peniaze, ktoré popularitou zarobí darovať sirotincom a deťom s rakovinou.

https://www.youtube.com/watch?v=gddoNJ1RM9k


KÁHIRA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti