Učiteľku zo základnej školy vyhodili. Rodičom sa nepáčilo toto video

3306FB0C00000578-3532399-image-m-14_1460287018183.jpg
Zdroj: YouTube

Podľa nich sa vo voľnom čase správala nevhodne a spísali sťažnosť.

Učiteľka zo základnej školy prišla o prácu po tom, čo zverejnili video, v ktorom twerkuje v bikinách. Mladá 24-ročná pedagogička sa zúčastnila plážovej tanečnej súťaže na dovolenke v Cabo San Lucas. Obľúbené dovolenkové miesto je takmer 644 km vzdialené od miesta, kde učila.

Video odviazanej zábavy sa dostalo na Facebook a veľmi rýchlo ho našli pohoršení rodičia. Po jeho vzhliadnutí spísali oficiálnu sťažnosť. Učiteľka Clarissa tak po návrate z dovolenky musela zo školy, kde učila tri roky, odísť. Škola sa pre médiá vyjadrila, že odišla dobrovoľne, z osobných dôvodov.

Ona to však vidí inak. „Nemala som na výber. Pritom som nič zlé neurobila. Nebola som nahá, nemala som s nikým sex a nebrala som drogy. Nečakala som, že sa video dostane k rodičom mojich žiakov. Vzniklo v mojom voľnom čase. Žijeme v 21. storočí," povedala pre denník DailyMail.

https://www.youtube.com/watch?v=M9RJwmUm3l8


Hovorca plážovej tanečnej súťaže sa vyjadril, že všetci účastníci boli upozornení, že zábery sa môžu dostať na internet. Clarissa po zverejnení jej prípadu dostáva na sociálnych sieťach množstvo podporných správ.

Aký je váš názor? Vyjadrite sa v ankete.USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Učiteľka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.