Snímka, ktorá trhá srdce. Muž sa musel rozlúčiť s jeho miláčikom

12472707_1171749666169825_4628413849039094811_n.jpg
Zdroj: Facebook

Na prechádzke v parku ho napadol iný pes. O mesiac na to musel dať domáceho miláčika utratiť.

Becca Chidgey (29) z West Sussex zverejnila na Facebooku snímku, ktorá chytila za srdce tisícky ľudí. Jej 74-ročný otec Tony Doll sa zohýba nad milovaním psíkom, ktorého museli dať utratiť. Po tom, čo mu manželka zomrela na rakovinu, mu fenka Maisie robila spoločnosť každý deň.

Norfolského teriéra napadol na prechádzke v parku iný biely pes. Maisie dostala po útoku otravu krvi. Jej stav sa napriek snahe veterinárov zhoršoval a o mesiac na to ju museli dať utratiť. „Toto bol zrejme najsrdcervúcejší okamih v mojom živote. Pozerala som sa na môjho 74-ročného otca, ako plače a vzlyká ako dieťa," napísala Becca.

Britka zverejnila prípad na sociálnej sieti v nádeji, že si ich príbeh prečíta aj majiteľ psa, ktorý napadol ich domáceho miláčika. O smutnom konci priateľstva medzi fenkou a starším mužom píše aj portál MailOnline.

„Dúfala som, že sa nám ozve majiteľ toho psa. Alebo si aspoň uvedomí, že ho nemôže nechať behať bez vôdzky. Otec nechce, aby sa niečo podobné stalo ešte niekomu inému," dodala.

Can everyone cross everything and send healing thoughts to Maisie please. She has been hospitalised with septicaemia...

Zveřejnil(a) Rebecca Chidgey dne 5. duben 2016/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Fenka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.