Žena sa nakrútila pri snowboardovaní. To, čo potom našla na videu ju šokovalo

Untitled-1.jpg

Mnohí sú ale presvedčení, že video je podvod.

Mladá žena, zjavne milovníčka zimných športov, sa pri snowboardovaní nakrúcala. Krásna panoráma, zima, ona, snowboard a ... Na videu sa usmieva a užíva si to. Keby však videla, čo je za ňou, hneď by ju smiech prešiel. Naháňal ju totiž medveď. Žena mala obrovské šťastie, že sa macovi nechcelo prenasledovať ju ďalej a na snowboarde mu ušla.

Video nakrútila v japonskom turistickom centre Hakuba 47. Zverejnila ho na youtube a varuje všetkých ľudí, aby si na medvede dávali pozor. „O môj bože. Pozerala som si svoje videá zo snowboardovania a našla som, ako ma prenasleduje medveď," napísala. Bola absolútne šokovaná, rovnako ako aj my.

Mnohí sú ale presvedčení, že video je podvod. Po prvé, video sa objavilo na kanáli YouTube s názvom zackmiller499 bez fotografie a iných informácií. Nie je teda jasné, že či ide o konto reálneho človeka.

Po druhé, mnohí si kladú otázku, či v tejto japonskej oblasti tento druh medveďa. Odpoveď znie, majú. Ale čierne a nie hnedé. Na videu je hnedý medveď. Hnedé medvede žijú v inej oblasti Japonska a sú považované za takmer vyhynuté.

Po tretie, dievča tvrdí, že je v obľúbenom lyžiarskom stredisku, ale prečo je na videu sama?

Po štvrté, kto je vlastne dievča na videu? Tvrdí, že sa volá Kelly Murphy. Kým niektoré britské médiá tvrdia, že s ňou hovorili, nezverejnili ani jej vek, ani odkiaľ pochádza a na Facebooku ju tiež nenájdete.

Po piate, medveď sa len o pár sekúnd druhýkrát objaví v obraze v oveľa nižšej polohe. Reálne by tam nestihol dobehnúť.

Podľa všetkých týchto informácií spolu so skutočnosťou, že medveď vydáva nereálne zvuky, takmer ako z filmu Godzilla, je video nereálne.


HAKUBA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Medveď

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.