Zaujímavosti

Pri prechádzke našiel odkaz vo fľaši. Srdcervúci list dojme aj vás

Chlapec napísal svojmu najlepšiemu kamarátovi, ktorý zomrel, srdcervúci list.
Zdroj: Steve Menshon/Facebook

Odkaz vo fľaši ho nenechal chladným a chlapcovi nechal krásny odkaz.

Steve Menshon našiel pri prechádzke na floridskej pláži v meste Indialantic fľašu, v ktorej bol list. Muž (54) fľašu otvoril a posledné, čo očakával, že tam nájde, je srdcervúci list, informuje Daily Mail. List napísal chlapec svojmu najlepšiemu kamarátovi, ktorý nedávno zomrel.

Na úvod píše „Drahý Daniel, je mi naozaj ľúto, že si zomrel. Keby si bol ešte žil, zahrali by sme si spolu futbal aj basketbal. Bol si môj najlepší priateľ, mali sme obľúbenú pesničku od Austina Moona. Maj sa dobre v nebi. Tvoj najlepší priateľ Jonathan Torres " píše na záver chlapec, ktorý chodí do piatej triedy.

Pána Menshona list tak zasiahol, že si ho odfotil a obrázok zavesil na Facebook. Chlapcovi napísal odkaz. „Dovoľ mi, aby som ti povedal, že si silný chlapík, keď si napísal takýto list svojmu najlepšiemu kamarátovi. Ukazuje, že v tvojom srdci je veľa lásky. Tvoji rodičia, priatelia, učitelia, ja a všetci moji priatelia, ktorí vedia, že som tvoj list našiel, sú na teba pyšní. Daniel môže byť šťastný, že si jeho najlepší kamarát. Je mi to tak ľúto, že odišiel...," píše Menshon. Zároveň dodáva, že to bola najkrajšia vec, akú kedy našiel.

„Si dobrý človek Jonathan, dúfam, že svet uvidí, koľko je v tebe lásky." Pán Menshon hodil fľašu späť do mora aj so svojou vlastnou správou pre niekoho iného.

FLORIDA/ acs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti