Lekári ho varovali pred smrťou. Morbídne obézny muž zhodil viac ako 190 kíl

Joe Wexler pred a po.
Zdroj: Profimedia.sk

Joe Wexler si dokonca našiel priateľku a ide sa ženiť.

Joe Wexler z Johnson City v Tennessee vážil morbídnych 359 kilogramov. Lekári ho niekoľkokrát varovali, že keď s tým niečo neurobí, zomrie. Prihlásil sa teda do americkej šou, kde obézni ľudia zachraňujú svoje životy. Joe pritom tvrdil, že prijíma zdravú stravu, avšak jeho zdravá strava robila denne 10-tisíc kalórií.

Zdroj: Profimedia.sk

Pričom prísun kalórií na deň je pre muža priemerne 2500. Pustil sa do záchrany svojho života a za rok zhodil neuveriteľných 190 kíl. Všetko konzultoval s lekármi a trénermi. Ako píše dailymail.co.uk, bolelo ho celé telo, nemohol poriadne chodiť, sadnúť si za volant a bol veľmi osamelý.

Zdroj: Profimedia.sk

„Cítim sa ako väzeň vo vlastnom tele. Neprial by som to ani najväčšiemu nepriateľovi. Žijem nočnú moru. Najradšej by som sa z toho jedného dňa prebudil," povedal Joe v relácii. Joe je dieťa rozvedených rodičov a jeho problémy majú na svedomí aj emocionálne výkyvy. Aby sa s tým zmieril, jedol.

Dnes váži síce stále 170 kíl, čo je veľa, ale svoj život už má pod kontrolou. Cez zoznamku si našiel priateľku, s ktorou sa ide oženiť. Teraz plánuje svadbu a chodí na tajné lekcie tanca.

Zdroj: Profimedia.sk

JOHNSON CITY/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Chudnutie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.