Uhádnete, na čo slúži táto pomôcka? Nič perverzné v tom nehľadajte

profimedia-0285532763.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Zariadenie vyzerá ako suspenzor a je to veľmi praktická pomôcka.

Pre niekoho bizarný vynález uľahčuje život najmä potápačom. Využiť ho môžu ale aj muži, ktorí sú často na cestách. HeWee Go je ideálnym riešením pre každého, kto si potrebuje uľaviť, no toaleta nie je nablízku.

Zariadenie vyzerá ako suspenzor a niekomu môže na prvý pohľad pripomínať niečo perverzné. V skutočnosti je to však veľmi praktická pomôcka. Nasadíte si ho ráno a môžete ho mať na sebe celý deň.

Zdroj: Profimedia.sk

HeWee Go obsahuje tri rôzne veľké násadky, hadičku a plastové vrecko, do ktorého sa zmestí takmer pol litra kvapaliny. Zberné vrecko si pripevníte na nohu. „Na rozdiel od iných podobných pomôcok, túto môžete používať znovu a znovu. Stačí ju doma umyť a opäť je vám k dispozícii," vyjadril sa pre DailyMail hovorca firmy.

Pozrite si video, ktoré vám ukáže, ako správne nosiť HeWee Go. Využívajú ju najmä potápači, ktorí počas ponoru často majú nutkanie ísť na toaletu. Uľaviť si do neoprénu nie je nič príjemné. Najmä ak máte takzvaný suchý neoprén, ktorý nepremoká. Ak by si v ňom potápač uľavil, moč by v ňom zostal až do konca ponoru.

LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti