Zaujímavosti

Srdcervúca fotografia umierajúcich manželov ukazuje obrovskú silu lásky

manzelia.jpg
Zdroj: Chris Mannini/ The Whig

Dvojica bola spolu 24 rokov. Potom, ako sa Cindy prebudila, jej manžel zomrel.

Zábery, ktoré trhajú srdce, ukazujú manželov Jima Minniniho (58) a Cindy v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti. Jim už druhýkrát bojoval s rakovinou pľúc, ale tentoraz vedel, že svoj boj o život prehrá. Hospitalizovali ho 4. mája. Deň potom dostala jeho manželka infarkt, ale ju umiestnili do inej nemocnice. Informuje The Whig.

Jim vedel, že sa jeho čas kráti a chcel mať pri sebe milovanú ženu. Požiadal preto o jej presun do Kingston General Hospital v Ontáriu. Cindy však bola pod sedatívami a ani nevedela, že ju manžel drží za ruku. Dvojica bola spolu 24 rokov. Potom, ako sa prebudila, jej manžel zomrel.

Fotografie poskytol médiám ich syn Chris. Ten o svojich rodičoch povedal, že boli pre seba ako stvorení a boli neoddeliteľní. Keď Jim v roku 1994 zistil, že je Cindy tehotná, bol ako v siedmom nebi. "Povedal, že to bol jeho najšťastnejší deň v živote a bolo to všetko, čo kedy chcel," hovorí syn Chris.

Manželia žili šťastne, ale pred ôsmimi rokmi prišla prvá rana. Jimovi diagnostikovali rakovinu pľúc. V roku 2012 mu povedali, že má len 10 percentnú šancu na prežitie. Po sérii chemoterapií a rádioterapie ho tento rok v máji previezli do nemocnice na jednotku intenzívnej starostlivosti. Druhý deň skončila Cindy v inej nemocnici po infarkte.

"Asi štyri alebo päť dní som chodil medzi jednou a druhou nemocnicou," povedal ich syn Chris. Po tom, ako sa stav jeho otca zhoršil, vybavil prevoz jeho mamy na rovnaké oddelenie.

"ˇkeď sme povedali otcovi, že mama je vo vedľajšej miestnosti, rozplakal sa. Nemohol hovoriť, ale na kus papiera ťažko napísal slovo mama. Noc predtým, ako zomrel, mal nočné mory a vytiahol si hadičky z krku. Lekári tak k nemu priviedli mamu a držal ju za ruku," opísal Chris.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti