Zaujímavosti

Polícia vyšetruje "experta", ktorý sa po meste rútil na Golfe takmer 180 km/h

jazda.jpg
Zdroj: DailyMail

Dvadsaťštyriročný Mohammed Hilowle jazdil ako šialenec po obytnej štvrti.

Polícia sa zamerala na autora videa, na ktorom sa nakrúca pri šialenej jazde. Svojím Volkswagenom Golfom R sa rúti rýchlosťou takmer 180 km/h. Možno si poviete, čo je na tom, ale tento "expert" šoféroval jednou rukou, vulgárne nadával ostatným vodičom, ledva sa vyhol inému vozidlu a ešte to všetko aj naživo streamoval na internete. Dokonca stihol aj flirtovať s dievčatami, ktoré jeho video sledovali. Píše DailyMail.

Dvadsaťštyriročný Mohammed Hilowle jazdil ako šialenec po obytnej štvrti. Zábery tiež zachytili to, ako prešiel na červenú. Na konci sedem minút trvajúceho videa sa spýtal, či sa divákom páčil jeho návod na šialenú jazdu, pri ktorej takme zomrel.

Mladého muža už vyšetruje polícia za nebezpečnú jazdu. Mohammed neskôr priznal, že toto sa nerobí a svoj čin oľutoval. "Mrzí ma to, ale stále si myslím, že som dobrý šofér a jazdím bezpečne," povedal pre The Sun.

Odborník na bezpečnosť na cestách Jack Kushner tvrdí, že je zázrak, že sa nikomu nič nestalo. "Jeho ľahostajnosť k bezpečnosti ostatných je desivá. Je zázrak, že nikoho nezabil. Svojím činom dáva zlý príklad ostatným. Týmto nebezpečným a nelegálnym správaním len ukázal, že nemá žiadnu úctu k zákonu alebo k životom iným," povedal.REDBRIDGE/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti