Puknete od smiechu. Toto je najsledovanejšie video na Facebooku

Bez názvu.png
Zdroj: Facebook

Z „obyčajnej" manželky a matky sa stala zo dňa na deň hviezda.

Z obyčajného live videa sa stal absolútny hit. Matka dvoch detí pri nakrúcaní vonkoncom nečakala, aký úspech bude mať. Ľuďom chcela povedať, že si majú užívať jednoduchú radosť v živote a čo najviac sa smiať aj z maličkostí. A to sa jej podarilo. Nielenže pobavila milióny ľudí, jej nahrávka sa stala najpozeranejším live videom v histórii Facebooku.

Candace Payne (37), ktorá žije v Dallase, si v aute natiahla na hlavu masku Chewbacca zo ságy Star Wars. Pri pohľade na seba spustila hurónsky smiech. Obzvlášť ju bavilo, že maska vydáva zvuky. Video sa začalo na sociálnej sieti šíriť rýchlosťou blesku. Candace neverila vlastným očiam, keď malo jeden milión pozretí. Teraz má 143 miliónov pozretí a je tak najsledovanejším live videom na Facebooku, čo potvrdil aj samotný Mark Zuckerberg.

Z „obyčajnej" manželky a matky sa stala zo dňa na deň hviezda. Kontaktujú ju média, objavila sa v televízii a už teraz má množstvo pracovných ponúk. Jej príspevok dokonca zdieľal aj samotný zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg, ktorý pred ňou skláňal klobúk. Candace od neho dostala aj skvelé prekvapenie.

Jej sen je stretnúť sa so Stevem Harveym a zatancovať si s Ellen DeGeneres, píše portál BuzzFeed.com. Pozrite si najsledovanejšie live video aj vy. Smiehcu sa nezdržíte.


Candace prekvapil samotný Mark ZuckerbergDALLAS/Buzzfeed, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Video

Dôležité udalosti