Zaľúbenci zdieľali snímku zo zásnub. Komentáre boli nechutné

Bez názvu.jpg

Ľudia si nevšímali ich lásku, ale niečo celkom iné.

Zdravotná sestra z Ghany Mzznaki Tetteh zverejnila sériu nádherných snímok s priateľom na Instagram. Chcela sa podeliť o jej obrovskú radosť. S Kojom Amoahom sa totiž zasnúbili. Aj keď z fotiek srší obrovská energia a láska, našli sa ľudia, ktorí si všímali niečo celkom iné. A bolo ich viac než dosť.

Krutými poznámkami okomentovali Mzznakinu postavu: „Toto je akože krásne?" „Si tučná." „Mám obavy o tvoje zdravie." „Si krásna, ale chudnutie by ti prospelo."

Kým iné ženy by podobné komentáre asi zarmútili, Mzznaki reagovala veľmi sebavedomo. Po vlne kritiky zverejnila ďalšiu snímku, na ktorej má ruky v bok a tvári sa viac ako sebaisto. K fotke napísala: „Stále sebavedomá. Vaše hnusné komentáre nezničia moje šťastie. Vďaka za všetky komentáre a priania. Vážim si to."

Kojo Amoah pracuje v stavebnej firme a svoju snúbenicu miluje takú, aká je. Pre DailyMail povedal, že je na ňu hrdý a nezaujíma ho, čo hovoria ostatní. Vždy sa mu páčili „vačšie" ženy.

Mzznaki vďaka jej prístupu k životu získala na Instagrame viac ako 10-tisíc fanúšikov, teraz ich tam má 27-tisíc. Snúbenci dokončujú prípravy na ich veľký deň D, ktorý sa bude konať 25. júna. Tešíme sa, aká bude nevesta. Určite o ich svadbe napíšeme.


GHANA/DialyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme šťastie

Dôležité udalosti