Chlapec každý deň chodil potajomky ku susedom. Dôvod dojal tisícky ľudí

Chlapec chodil svoju štvornohú kamarátku navštevovať každý deň.jpg

Josh miluje psy a minulý rok mu zomrela jeho dlhoročná štvornohá kamarátka.

Hollie Breaux Mallet z Louisiany zostala nedávno zaskočená, keď si prezerala záznamy z bezpečnostnej kamery. Okrem bežných záberov z ich garáže a okolia domu na nich uvidela aj nečakaného návštevníka. Je ním chlapec, ktorý sa pohyboval po ich záhrade a dokonca nemal strach ani vojsť do garáže. Rozhorčenie vystriedal úsmev a dojatie, keď uvidela dôvod prečo to chlapec robí. Počas niekoľkých dní odstavil bicykel pred domom a išiel objať a pohladkať jej labradora Duchess.


Správanie chlapca ju tak dojalo, že zábery zverejnila na sociálnej sieti a zároveň poprosila ľudí o pomoc pri hľadaní chlapca. ,,Vie niekto, kto je ten milý chlapec? Chcela by som mu povedať, že je vítaný a môže sa u nás hrať."

Na Facebooku sa ozvala chlapcova mama Ginger Clement Breaux, ktorá potvrdila, že na videu je jej syn. ,,Josh hovorí o vašom psovi každú chvíľu. Vždy keď prechádzame okolo vášho domu sa pozerá do záhrady či ju neuvidí. Nevedela som však, že robí toto," napísala chlapcova matka. Keď video prvýkrát uvidela, bola nahnevaná, na druhý deň ráno bola šťastná, že Josh tak miluje psy.


Video si počas niekoľkých dní na internete pozrelo vyše desať miliónov ľudí. Mnohých dojalo chlapcovo správanie a to, že sa nebál pre svojho štvornohého kamaráta riskovať, hoci vedel, že je na cudzom pozemku. Niekoľko ľudí zaujímalo aj to, prečo nemá chlapec vlastného psa. ,,Mali sme psa odkedy mal Josh dva roky, Bella minulý rok zomrela. Boli sme zaneprázdnení a Josh mal množstvo mimoškolských aktivít." Po tom ako videla, že jej syn miluje psy mu sľúbila, že čoskoro si jedného zaobstarajú.
LOUISIANA/DailyMail,js

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Louisiana

Dôležité udalosti