Zaujímavosti

Silná fotografia! Dedka s vnukom nespája len rodinné puto, ale aj niečo iné

dedko.jpg
Zdroj: Facebook/ Sunshine Moody Photography

Brandy chcela mať fotografie synčeka Kolbieho a jeho zdravého dvojčaťa Kasha aj so starým otcom. Výsledná snímka dojíma tisíce ľudí.

Život jedného sa blíži ku koncu, život druhého je ešte len v začiatkoch. Nezdieľajú len rodinné puto, ale spájajú ich aj takmer identické jazvy na hrudi. Toto je príbeh dedka Allana Halsteada a jeho vnúčika Kolbieho Gregwarea, ktorý má 11 mesiacov.

Malému Kolbiemu operovali srdce keď mal štyri mesiace. Prezradila to jeho mama pre ABC News. Jej otec Allan absolvoval prvú operáciu srdce pred 12-timi rokmi.

Brandy chcela mať fotografie synčeka Kolbieho a jeho zdravého dvojčaťa Kasha aj so starým otcom. Aby mala pamiatku, pretože nevie, koľko bude jej otec Allan ešte žiť. Najala si fotografku Sunshine Moody.

Na snímke malý Kolbie s dvojčaťom Kashom:


"Jeho lieky na srdce fungujú tak na desať percent. Akonáhle prestanú fungovať úplne, je koniec. Môj syn Kolbie zase trávi veľa času v nemocnici, odkedy prišiel na svet. Bol pripojený na umelú ventiláciu," opísala Brandy.

Tiež hovorí, že dedko s vnúčikom majú zvláštne puto. "Je úžasné sledovať, ako sa naňho Kolbie díva. Je to, akoby sa pozeral na Boha. Mohol by ho sledovať celé hodiny," dodáva.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.