Slobodná mamička chce byť dokonalá. Rozum sa zastavuje nad tým, čo robí

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Denne si urobí aj sto selfie a priznáva, že je závislá.

Jacqui Ryland (29) si uvedomuje, že riskuje svoje zdravie, no nevie si pomôcť. Slobodná mamička trojročnej dcérky z Worcesteru si pichá rastový hormón HGH, aby vyzerala stále mlado. Priznáva, že je od svojho „elixíru mladosti" závislá.

HGH je v jej krajine nezákonné a miestni by ho mali užívať len na lekársky predpis. „Moja pleť vyzerá mladšie a rýchlo mi rastú vlasy aj nechty. Viem, že je to nebezpečné pre moje srdce a keby som mala rakovinu, zrýchli to vývoj choroby. Je to ale návykové," priznala sa pre denník DailyMail.

Jacqui tiež užívala steroidy v snahe zdokonaliť svoje telo. „Keď začnete cvičiť, dostanete sa na istú úroveň, no chcete sa stále posúvať," povedala. Denne si urobí aj sto selfie a fotky pridáva na sociálne siete. Pre dokonalý výzor je schopná spraviť asi všetko. To sa jej nie raz vypomstilo.

V 17 rokoch si nechala zväčšiť prsníky. Implantáty ale po čase praskli a do tela jej unikali toxické chemikálie. Od toho momentu sa vraj poučila a s chirurgickými zákrokmi skončila.

Jacqui dúfa, že jej dcéra nebude ako ona. Vie, že si ubližuje, no chuť byť dokonalá a mať dokonalé fotky je podľa jej slov silnejšia ako ona.


WORCESTER/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Selfie

Dôležité udalosti