Zaujímavosti

Tie najlepšie kúsky leta nájdete v Bory Mall

BORY MALL

Ak ešte nemáte úplne jasnú predstavu o tohtoročnom lete, ponúkame vám pár inšpirácií z pestrej ponuky programu a podujatí, ktoré sme pre vás v Bory Mall pripravili na letné mesiace.

Čaká vás prázdninová pohoda a dni bohaté nielen na zážitky, ale aj výhry, zľavy, letné výpredaje a súťaže o zaujímavé ceny. Pozývame vás užiť si hravé a súťaživé leto.

Naštartujeme ho veľkou prázdninovou súťažou Nakupovanie hrou, v ktorej môžete vyhrať hneď niekoľko krát! Ak od 4. 7. do 1. 9. 2016 nakúpite v ktorejkoľvek z prevádzok v Bory Mall v minimálnej hodnote 10 eur na jednom pokladničnom bloku, môžete vyhrať denne 350 eur v darčekových kartách Bory Mall! Stačí vyplniť žrebovací lístok, ktorý dostanete na Infopulte centra a vhodiť ho do zlosovacieho osudia. Každý deň vyžrebujeme zo žrebovacích lístkov z predchádzajúceho dňa výhercu parádnych 350 eur a 1. 9. bude zo všetkých žrebovacích lístkov počas súťaže vyžrebovaný majiteľ hlavnej výhry - Citroënu C4 Cactus.

Ak máte záujem účinkovať v celovečernom filme Cuky a Luky ako komparzisti vo vedľajších postavách, či hromadných scénach, neváhajte, a sledujte na borymall.sk už čoskoro termín na kastingový deň. O program a skvelú zábavu sa postarajú aj tvorcovia a režisér pripravovaného filmu.

Gulášové partie budú 16. 7. súťažiť o najlepší guláš na ročníku Bory Guláš Cupu.Zúčastniť sa môžete aj vy v tíme s neobmedzeným počtom členov. Prineste si ingrediencie, kotol a náradie potrebné na varenie gulášu, všetko ostatné spolu so skvelými cenami zabezpečí organizátor.

Gurmánske zážitky počas 16.- 17. 7. podčiarkne poriadna dávka zábavy na Letnom festivale. Pripravená je obrovská fun zóna pre malých i veľkých, skákací hrad, minidisco show, predstavia sa detské spevácke a tanečné súbory, šašovia či kúzelník. Deti sa vyšantia aj v najväčšom zábavnom BUPPI Detskom svete na ploche takmer 6 000 m2.

Na mačaciu tému sa bude cez víkend 6.- 7. 8. Mačkať a Recyklovať hravo! Malí tvoriví ekológovia si v kreatívnych dielničkách zo starých nepotrebných vecí vytvoria praktické pomôcky do domácností, hračky, či umelecké dielka.

Jedinečnú atmosféru olympíjskych hier v brazílskom Riu prenesieme 20. - 21. 8. aj do Bory Mall v exotickom Brazílskom víkende. Zatancujú nám brazílske tanečnice s bubeníkmi v samba rytmoch, prejdeme sa po simulovanom brazílskom pralese a spolu s brazílskymi Borcami z Bory Mall si športovo zasúťažíme.

Skvelá párty na vás čaká 20. 8. aj v areáli TV Markíza na Dni otvorených dverí. Bude plná zábavy, atrakcií, známych interpretov a ponúkne alternatívu bohatému brazílskemu programu v Bory Mall. Tu môžete pohodlne zaparkovať a počas celého dňa bude k dispozícii pravidelná kyvadlová doprava priamo do areálu TV Markíza.

Slovensko oslávi Deň ústavy a my budeme 1. 9. - 3. 9. oslavovať spolu s ním, lebo - Máme radi Slovensko! Čaká vás program slovenských umelcov, remeselníkov, nápadov a produktov zo slovenských dielničiek, dvorov a záhrad, ale aj stretnutí s osobnosťami, ktoré úspešne reprezentujú Slovensko v zahraničí.

Leto v Bory Mall prináša zábavu, výhodné nákupy, skvelé súťaže a nezabudnuteľné prázdninové stretnutia. Doprajte si leto ako sa patrí, osviežte sa v našich prevádzkach, strávte u nás vzácne chvíle so svojou rodinou a priateľmi, navštívte narodeninový Cinemax so skvelými zvýhodnenými ponukami, nakupujte v letnom výpredaji. Presvedčte sa, že tie najkrajšie kúsky leta nájdete v Bory Mall.

Bory Mall - Bližšie než si myslíte.

PR Článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.