Muž sa oženil so svojím smartfónom: Je to môj najdlhší vzťah, povedal

Muž si berie svoj mobil.
Zdroj: YouTube

Komunikujeme s nimi, sú našou útechou, líhame si s nimi a ráno nás budia.

"Za 18 mesiacov ho budem aktualizovať!" Aaron Chervenak (34) rokov z Los Angeles sa oženil so svojim smartfónom počas bizarného obradu v Las Vegas. Chcel tak ukázať, aké dôležité sú smartfóny v našich každodenných životoch.

Zdroj: YouTube

„Spájame sa so svojimi smartfónmi na mnohých emocionálnych úrovniach. Komunikujeme s nimi, sú našou útechou, líhame si s nimi a ráno nás budia. Však presne o tom vlastne vzťah je a toto je môj najdlhší vzťah," povedal Aaron.

V Las Vegas sa organizuje mnoho rýchlych sobášov, no ešte nikto tu nepricestoval, aby mohol povedať svoje „Áno" smartfónu. Aaron chcel ukázať, že spoločnosť je oddaná svojim smartfónom a stále viac sa na ne spolieha.

Chcel pochopiť, aký vlastne jeho vzťah so smartfónom je a čo pre neho znamená. Preto sa rozhodol oženiť sa so svojim smartfónom, nemal ani problém nájsť oddaciu miestnosť.

Kaplnka Little Vegas Chapel mu vyšla v ústrety a aj oddávajúci z toho bol nadšený. Aaron si pri tejto príležitosť obliekol čierny oblek a na slávnosť prišiel na rúžovom cadillacu.

Zdroj: YouTube

„Spomeňte si na všetku radosť a smiech, ktoré ste spolu zažili ešte predtým ako ste sa rozhodli zobrať a ctiť jeden druhého až do smrti," povedal oddávajúci.

Keď ich vyzval, aby si vymenili prstene, Aaron vložil prst do špeciálneho puzdra, v ktorom bol smartfon vložený. Bol veľmi šťastný, keď opúšťal kaplnku.

Bohužiaľ štát Nevada platnosť sobáša neuznal.

BRATISLAVA/daily.com, rock

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Smartfón

Dôležité udalosti