Býky mu dávajú zabrať. Na jar ho nabral do zadku, teraz do genitálii

Toreadora nabral býk rovno v oblasti genitálií

Trvalo však len chvíľu, kým sa spamätal a v súboji pokračoval ďalej. Býka zabil.

Populárny festival sa v španielskej Pamplone začal vo štvrtok behom stoviek ľudí pred býkmi v meste. Miestni, ale aj turisti túto nebezpečnú zábavu milujú. Hlavnou atrakciou sú ale býčie zápasy v koride. Jednou z hlavných hviezd tohtoročných súbojov bol matador Andres Roca Rey (19). Určite si ho dobre pamätáte.

V apríly sme totiž zverejnili video, ako sa mu býčí roh zapichol rovno do zadku a zviera ho takto povláčilo po aréne. Mladý matador to rozchodil a teraz sa znovu postavil pred majestátne zviera. Či tak urobí aj nabudúce, uvidíme. Tentoraz to schytali jeho genitálie.

Býk ho nabral do slabín, vyhodil ho do vzduchu, Roca spravil salto a tvrdo dopadol na zem. Trvalo však len chvíľu, kým sa spamätal a v zápase pokračoval ďalej. Jeho nohavice na tom boli ale horšie. V rozkroku sa roztrhli a matador tak divákom ukázal aj svoje mužstvo. Pohľad na zakrvavený rozkrok nikomu nemohol byť príjemný.

Roca napriek zraneniam zvíťazil a o pár minút zviera ležalo mŕtve na zemi, píše portál Blesk.cz. Nemusíme ani pripomínať, ako ochrancovia zvierať z duše neznášajú tieto súboje.

Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

https://www.youtube.com/watch?v=IZ_soXbsK8o


https://www.youtube.com/watch?v=woIlmGDhKtAPAMPLONA/Blesk.cz, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Španielsko

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.